اپلیکیشن رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی و گسترش دایره لغات

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – اپلیکیشن ELSA Speak یک اپلیکیشن رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی ، گسترش دایره لغات و یادگیری تلفط صحیح کلمات است که در گوگل پلی استور برای گوشی‌های اندرویدی در دسترس است. 

زبان انگلیسی امروزه به یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت افراد در کار و زندگی تبدیل شده است. دانشجویان برای یادگیری دانش روز دنیا به زبان انگلیسی نیاز دارند. به طور کلی همه افراد برای برقراری ارتباط با مردم کشورهای دیگر و یادگیری علوم مختلف به زبان انگلیسی نیاز دارند.

زبان انگلیسی در مدارس به دانش آموزان آموزش داده می‌شود؛ اما این آموزش کافی نیست و باید تمرین بیشتری داشته باشند. افرادی که در کلاس‌های یادگیری زبان شرکت می‌کنند هم باید در منزل تمرین زیادی داشته باشند تا این زبان را به خوبی یاد بگیرند. همیشه از قدیم گفته‌اند که زبان انگلیسی فرار است و حتی کسی که این زبان را بلد است باید از آن استفاده کند یا این زبان را تمرین کند تا فراموش نکند.

به این ترتیب تمام علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی به یک ابزار کمکی نیاز دارند که همه جا در دسترس آن‌ها باشد. اپلیکیشن‌هیا موبایل گزینه بسیار  مناسبی هستند زیرا هم همیشه در دسترس هستند و هم یادگیری زبان انگلیسی با آن‌ها لذت‌بخش و سرگرم کننده است.

یادگیری زبان دو بخش کلی دارد که شامل گرامر و لغات می‌شود. شاید فکر کنید یادگیری گرامر به‌تنهایی کافی باشد؛ اما نتایج تحقیقات نشان می‌دهند که گسترش دایره لغات تاثیر زیادی بر یادگیری زبان انگلیسی دارد. علاوه بر اینکه باید لغات زیادی را بلد باشید، قطعا باید آن‌ها را به شکل صحیحی تلفظ کنید. تلفظ صحیح کلمات نیز تنها از طریق شنیدن امکان‌پذیر است و مطالعه کردن در این زمینه کمکی به شما نمی‌کند. 

اپلیکیشن ELSA Speak: English Accent Coach یک اپلیکیشن اندرویدی است که به شما کمک می کند تا دایره لغات خود را گشترش دهید و تلفظ صحیح کلمات را یاد بگیرید. این اپلیکیشن مجهز به هوش مصنوعی و الگوریتم بسیار هوشمندانه و دقیق برای تشخیص گفتار افراد است و با دقت زیادی خطاهای شما را تشخیص می‌دهد. 

برخی از امکانات و قابلیت‌های برنامه ELSA Speak: English Accent Coach اندروید:

  • ارائه برنامه آموزشی متناسب با سطح زبان آموز به منظور تمرکز روی کلمات ضروری
  • یادگیری تلفظ درست بیش از ۲۰۰۰ کلمه ضروری و پر استفاده انگلیسی
  • نمایش دقیق حروف و کلماتی که به صورت نادرست تلفظ می‌کنید
  • ارائه راهنمایی برای نحوه ادای حروف و کلمات با آموزش نحوه حرکت لب و زبان
  • پیگیری پیشرفت شما در یادگیری
  • مناسب برای داوطلبان آزمون‌های تافل و آیلتس

برای دانلود این اپلیکیشن به گوگل پلی مراجعه کنید: دانلود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.