جزئیات بسته اینترنت انتخاباتی مشترکان همراه اول اعلام شد

0

رسانه مدیاتی – طبق گزارش‌های اخیر در راستای اختصاص اینترنت رایگان ویژه تبلیغات انتخاباتی همراه اول نیز روش دریافت این بسته را اعلام کرد.

بسته اینترنت انتخاباتی مشترکان همراه اول

همراه اول با قبول درخواست ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای اهدای بسته اینترنت جهت تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی، پس از ارسال لیست اسامی مشترکان توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به اپراتور، به همه مشترکان خود شامل دائمی، اعتباری و انارستان بسته ۷ گیگابایتی رایگان ارائه می‌کند.

این اقدام با هدف حفظ سلامت مردم در روزهای انتخابات انجام می‌شود و طبق اعلام وزارت ارتباطات، گفته می‌شود این بسته اینترنتی هدیه یک ماهه به هر کدملی تخصیص یابد.

همه مشترکان همراه اول برای دریافت این بسته اینترنتی رایگان، کافی است به نشانی ictgifts.ir که از سمت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام شده، مراجعه و براساس اولویت کدملی ثبت نام کنند.

ستاد ملی کرونا به منظور حفظ سلامت مردم در روزهای انتخاباتی، تبلیغات در فضای مجازی را تجویز کرده است و علاوه بر دستوراتی به ستادهای انتخاباتی به استفاده از این ظرفیت، از وزارت ارتباطات نیز خواسته که به مردم برای این روزها، بسته‌های رایگان اینترنت ارائه کند. ما برای شما یک بسته هفت گیگابایتی اینترنت (نپرسید داخلی، اینترنت یک شبکه بین‌المللی است) یک ماهه به عنوان هدیه در نظر گرفتیم و به هر کد ملی یک بسته تعلق می‌گیرد

زیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به این موضوع که بسته‌های فعال فعلی، در حال رزرو نگهداری می‌شوند و پس از پابان بسته هدیه، باقیمانده بسته قبلی قابل استفاده خواهد بود، گفت: «ما با هیچ‌کس برای بسته هدیه تماس نخواهیم گرفت، از شما درخواست ارسال هیچ کد فعالسازی هم نخواهیم کرد، ثبت‌نام هم صرفا از طریق سایتی خواهد بود که امروز اطلاع‌رسانی خواهیم کرد. بنابراین مراقب کلاهبرداران باشید.»

او با اشاره به این موضوع که ثبت نام از امروز عصر شروع خواهد شد گفت: «برای اینکه شبکه به صورت یک باره تحت فشار قرار نگیرد و سرعت کاهش پیدا نکند ثبت نام در طول یک هفته انجام می‌شود. تقسیم بندی ثبت‌نام طبق رقم آخر کدملی خواهد بود. هر بسته از زمان فعال‌سازی تا یک ماه اعتبار دارد. این بسته‌ها فقط روی اپراتورهای تلفن همراه ارائه خواهند شد.»

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.