آغاز فروش فوق العاده سایپا از امروز

0

رسانه مدیاتی – فروش فوق العاده سایپا از امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ آغاز می‌شود. این شرکت خودروسازی شرایط فروش فوری برای کوییک S و چهار مدل دیگر را اعلام کرده است.

آغاز فروش فوق العاده سایپا از امروز

سایپا در فروش فوری جدید خود پنج محصول را ارائه می‌کند ک در این میان شاهد ارایه ۳ خودرو سدان و ۲ هاچ بک اقتصادی هستیم. کوییک S جدیدترین فیس لیفت کوییک است که در این طرح ارایه می شود. در حقیقت این گران ترین خودروی طرح مذکور نیز هست. با قیمت حدود ۱۵۵ میلیون تومان، کوییک اس قرار است جوان ها را به خود جلب کند.

پس از آن نیز ساینا S با تفاوت قیمت تقریبا ۴۰ میلیون تومانی نسبت به ساینا معمولی مشاهده می شود. ارزان ترین خودرو در این لیست هم سدان قدیمی یعنی تیبا است. با قیمت ۱۰۶ میلیون تومان به نظر می رسد که ارزان ترین خودرو صفر کلیومتر بازار خودرو کشور همین است.

سایپا موعد تحویل این محصولات را ۹۰ روزه اعلام کرده است که متقاضیان برای ثبت نام می‌توانند از امروز سه‌شنبه  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ تا ۳ روز کاری بعد یعنی پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ به سایت رسمی این گروه خودروسازی  مراجعه کنند. این طرحبه صورت قرعه کشی بین متقاضیان خواهد بود.

آغاز فروش فوق العاده سایپا از امروز

نکات مهم خرید خودرو در طرح فروش گروه سایپا 

۱- به منظور خرید خودرو باید فرایند تعیین کد کاربری (کد ملی) و رمز عبور را به کمک لینک ورود/ثبت نام انجام دهید و پس از تکمیل پروفایل خود وارد سامانه شوید.

۲- برای ثبت‌نام‌ها محدودیت کد ملی اعمال خواهد شد. هر کد ملی مجاز به ثبت‌نام یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو است.

۳- حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال است و متقاضیان باید گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم را داشته باشند.

۴- متقاضیان در مدت زمان ۴۸ ماه اخیر نباید در شرکت‌های سایپا و این خودرو ثبت نام داشته و به نام آن‌ها فاکتور صادر شده باشد.

۵- شماره کارت، شماره شبا و شماره تلفن همراهی که در ثبت‌نام اعلام می‌شود، حتما باید به نام شخص متقاضی باشد.

۶- متقاضیاتی که پلاک انتظامی فعال به نام خود دارند و روی خودرو نصب شده است امکان ثبت‌نام ندارند.

نکات مهم طرح پیش فروش محصولات سایپا پس از قرعه کشی

۱- امکان خرید انصرافی و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد.

۲- اگر متقاضیان خرید خودرو در قرعه‌کشی طرح پیش‌فروش اخیر ایران خودرو انتخاب شوند، از لیست متقاضیان طرح پیش فروش محصولات سایپا حذف خواهند شد.

۳- زمانی که نتایج قرعه‌کشی اعلام شد منتخبان فرصت دارند تا ۷۲ ساعت نسبت به واریز پیش‌پرداخت قیمت خودرو به صورت علی‌الحساب اقدام کنند تا پس از آن بتوانند زمان تحویل، رنگ خودرو و نمایندگی محل تحویل را انتخاب کنند.

۴- در صورتی که در زمان مشخص‌شده وجه از سوی متقاضی تکمیل نشود، ثبت‌نام وی در قرعه‌کشی غیرفعال خواهد شد.

۵- اگر مشتری حداکثر ۳ ماه پس از تاریخ تحویل خودرو به منظور سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد. در مراجعه مشتریان به نمایندگی‌های مجاز گروه خودرو سازی سایپا ، پیمایش (کارکرد ) حداقل 1000 کیلومتر خودرو الزامی است.

۶- در صورت مشاهده هر نوع مغایرت در شرایط احراز متقاضی با شرایط بخش‌نامه در هر مرحله‌ای از ثبت‌نام تا تحویل خودرو، درخواست خرید خودرو ابطال و در صورت واریز وجه، مبلغ به حساب متقاضی بازگشت داده می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.