افزایش نوسان‌های قیمتی در بازار موبایل

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد همزمان با افزایش نرخ ارز نوسانات قیمتی در بازار موبایل به ویژه در بازار تلفن‌های همراه برند اپل بالا گرفته است.

افزایش نوسان‌های قیمتی در بازار موبایل

گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد همزمان با افزایش نرخ ارز نوسانات قیمتی در بازار موبایل خصوصا در بازار تلفن‌های همراه برند اپل بالا گرفته است. بررسی روند قیمت‌ها در بازار تلفن‌های همراه از آرامش نسبی در بین تلفن‌های همراه برند‌های سامسونگ و شیائومی حکایت دارد و در این بین، اما تلفن‌های برند اپل موجود در بازار نوسانات بالایی را تجربه می‌کنند.

در این راستا بررسی روند قیمت‌ها در بازار تلفن‌های همراه برند اپل حاکی از آن است که قیمت آیفون ۱۱ با ظرفیت ۱۲۸ از اواخر هفته گذشته تا امروز بیش از یک میلیون تومان افزایش یافته است و این تلفن همراه امروز ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت خورده است و آیفون ۱۱ پرومکس ظرفیت ۲۵۶، اما در این مدت کاهش قیمت‌ها را تجربه کرده است و این تلفن همراه از ۳۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در اواخر هفته گذشته امروز به ۲۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است.

گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد همزمان با افزایش نرخ ارز نوسانات قیمتی در بازار موبایل به ویژه در بازار تلفن‌های همراه برند اپل بالا گرفته است. علاوه بر مواردی که گفته شد در بین تلفن‌های همراه آیفون ۱۲ نیز این نوسانات قیمتی به چشم می‌خورد؛ آیفون ۱۲ با ظرفیت ۱۲۸ از ۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در اواخر هفته گذشته امروز به ۲۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است و آیفون ۱۲ مینی، اما در این مدت افزایش قیمت را تجربه کرده است و این تلفن همراه از ۲۰ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان امروز به ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

بیشتر بخوانید: «آموزش تبدیل ویدیوهای یوتیوب به فایل MP3»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.