شروع طرح فروش فوری سایپا ویژه تیرماه 1401

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – شرایط طرح فروش فوری سایپا از امروز 25 تیر 1401 اعلام شد.

شروع طرح فروش فوری سایپا ویژه تیرماه 1401

طرح جدید فروش فوری محصولات شرکت سایپا از طریق قرعه کشی در سامانه یکپارچه از امروز شنبه شروع شده و به مدت ۷۲ ساعت ادامه دارد.  ثبت نام در سایت sale.iranecar.com انجام می شود.

فروش فوری سایپا

نکات مهم خرید خودرو در طرح فروش گروه سایپا 

۱- به منظور خرید خودرو باید فرایند تعیین کد کاربری (کد ملی) و رمز عبور را به کمک لینک ورود/ثبت نام انجام دهید و پس از تکمیل پروفایل خود وارد سامانه شوید.

۲- برای ثبت‌نام‌ها محدودیت کد ملی اعمال خواهد شد. هر کد ملی مجاز به ثبت‌نام یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو است.

۳- حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال است و متقاضیان باید گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم را داشته باشند.

۴- متقاضیان در مدت زمان ۴۸ ماه اخیر نباید در شرکت‌های سایپا و این خودرو ثبت نام داشته و به نام آن‌ها فاکتور صادر شده باشد.

۵- شماره کارت، شماره شبا و شماره تلفن همراهی که در ثبت‌نام اعلام می‌شود، حتما باید به نام شخص متقاضی باشد.

۶- متقاضیاتی که پلاک انتظامی فعال به نام خود دارند و روی خودرو نصب شده است امکان ثبت‌نام ندارند.

نکات مهم طرح پیش فروش محصولات سایپا پس از قرعه کشی

۱- امکان خرید انصرافی و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد.

۲- اگر متقاضیان خرید خودرو در قرعه‌کشی طرح پیش‌فروش اخیر ایران خودرو انتخاب شوند، از لیست متقاضیان طرح پیش فروش محصولات سایپا حذف خواهند شد.

۳- زمانی که نتایج قرعه‌کشی اعلام شد منتخبان فرصت دارند تا ۷۲ ساعت نسبت به واریز پیش‌پرداخت قیمت خودرو به صورت علی‌الحساب اقدام کنند تا پس از آن بتوانند زمان تحویل، رنگ خودرو و نمایندگی محل تحویل را انتخاب کنند.

۴- در صورتی که در زمان مشخص‌شده وجه از سوی متقاضی تکمیل نشود، ثبت‌نام وی در قرعه‌کشی غیرفعال خواهد شد.

۵- اگر مشتری حداکثر ۳ ماه پس از تاریخ تحویل خودرو به منظور سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد. در مراجعه مشتریان به نمایندگی‌های مجاز گروه خودرو سازی سایپا ، پیمایش (کارکرد ) حداقل 1000 کیلومتر خودرو الزامی است.

۶- در صورت مشاهده هر نوع مغایرت در شرایط احراز متقاضی با شرایط بخش‌نامه در هر مرحله‌ای از ثبت‌نام تا تحویل خودرو، درخواست خرید خودرو ابطال و در صورت واریز وجه، مبلغ به حساب متقاضی بازگشت داده می‌شود.

بیشتر بخوانید: «ریپل چیست و چرا با بقیه ارزهای دیجیتال متفاوت است؟»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.