چیزهایی که درباره کابل و شارژ اصلی هوآوی که نمی دانید

0 4
زمان مطالعه: 3 دقیقه

چیزهایی که درباره کابل و شارژر اصلی هواوی باید بدانید

استفاده کردن از شارژر اصلی در گوشی های هواوی تضمین کننده سلامت و کیفیت باتری برای سالیان متمادی استبه این دلیل اغلب کاربران گوشی های هواوی به دنبال یافتن کابل های اصل برای حفظ سلامت گوشی خود هستند.

خوب است بدانید که استفاده کردن از کابل و شارژر اصلی هواوی تأثیر زیادی در باتری تلفن همراه و حفظ کیفیت سلامت گوشی دارداز مهمترین تأثیرات می توان به سرعت شارژ مناسب، افزایش طول عمر گوشی و باتری و حفظ کیفیت اتصالات گوشی و شارژر اشاره نمود.

در هنگام خرید کابل و شارژر اصلی هواوی در صورتی که ویژگی ‌های این محصول را به خوبی بشناسید، می توانید در بین نمونه های تقلبی محصول اصل را تهیه کنیددر واقع آشنایی با تمایزهای کابل های اصل و تقلبی کمک می کند تا نمونه بهتر را انتخاب کنید و دیگر نگران خرید کابل های تقلبی نباشید.

از چند بخش نیاز است که کابل ها را مورد بررسی قرار دهید، تا محصولات با کیفیت بالا تهیه کنیددر ادامه به بررسی برخی از آنها می پردازیم:

کیفیت ساخت

محصولات اصلی کیفیت ساخت بالایی دارند و سوکت های این کابل ها در نمونه های اصلی با رنگ شفاف و در نمونه های غیر اورجینال با رنگ مات است.

داغ شدن گوشی در هنگام شارژ

استفاده کردن از کابل های غیر اورجینال موجب می شود تا در هنگام اتصال به شارژ، گوشی ها به شدت داغ شده و این داغ شدن غیر عادی به نظر می رسد که آسیب های جبران ناپذیری به گوشی وارد می کند.

کیفیت نوشته های کابل و شارژر اصلی

امکان اسکن بارکد شارژرهای هواوی اصلی وجود دارد و می توانید با نمونه های تولید شده در کارخانه آنها را مطابقت دهیداما در نمونه های تقلبی اینگونه نبوده و بارکدها ناخوانا است.

لوگوی شارژر هواوی

لوگوی شارژر هواوی بر روی نمونه های اصلی با ضخامت یکسان چاپ می شود؛ اما نمونه های تقلبی لوگو غیر استاندارد بوده و در عرض های متفاوت درج می گردد.

اندازه کابل شارژ اصلی

اندازه کابل شارژ هواوی یکی دیگر از ویژگی هایی است که می توانید از نمونه های تقلبی آن را تشخیص دهیدسیم اصلی بین یک متر تا دو متر طول دارد؛ اما سیم های تقلبی از دو متر هم بلندتر تولید می شوندهمچنین سیم اصلی از مواد پلاستیک ساخته شده و روکش فلزی و نخی ندارد.

عواقب استفاده از شارژرهای تقلبی هواوی

برخی از فروشندگان سودجو برای جذب بازار سعی می کنند تا محصولات با قیمت پایین تری را ارائه دهنددر این میان به ناچار محصولات تقلبی و غیر استاندارد را به فروش می رسانند که مشکلات بسیار زیادی برای خریداران شارژرهای تقلبی به وجود می آید.

در صورت استفاده کردن از سیم شارژر غیر اورجینال به باتری گوشی صدمات جبران ناپذیری وارد می شود که همیشه گوشی را در معرض خاموش شدن غیر منتظره قرار می دهد.

شارژرهای تقلبی ممکن است که به پورت ورودی گوشی هم آسیب وارد کنند و به راحتی اتصال شارژر و گوشی برقرار نشود و گاهی مواقع این آسیب ها به قدری زیاد است که نیاز به تعویض پورت ورودی گوشی پیدا می کنیمپس بهتر است به هیچ عنوان از شارژرهای تقلبی استفاده نکنید؛ چرا که سبب فرسودگی سریعتر گوشی و کاهش طول عمر باتری می شود.

خرید کابل و شارژر اصلی هواوی را از وب سایت موبو تعمیر

در هنگام خرید کابل و شارژر اصلی هواوی نیاز است که حتماً این محصول را به خوبی بررسی کرده و از اصل بودن آن اطمینان کافی به دست آوریدزیرا در صورت تقلبی بودن باتری گوشی به درستی شارژ نشده و آسیب های زیادی به بخش های داخلی گوشی وارد می شود.

به هیچ عنوان فریب قیمت های پایین شارژرهای گوشی را نخورید؛ زیرا برخی از سودجویان از بازار آشفته سوء استفاده کرده و محصولات بی کیفیت را ارائه می دهندپس انتخاب یک مجموعه معتبر جهت خرید شارژر تأثیر زیادی در اصل بودن آن می گذارد.

وب سایت موبو تعمیر یکی از مطرح ترین فروشندگان لوازم جانبی گوشی های موبایل از جمله کابل و شارژر اصلی برای برندهای مختلف و همچنین برند هواوی است که با ارائه محصولات با کیفیت شرایط خرید مطمئن را فراهم می کند.

تمامی عواملی که به تشخیص شارژر اصلی هواوی کمک می‌ کند؛ از جمله کیفیت شارژر، لوگو ثبت شده بر روی آداپتور و شارژر، اندازه و ابعاد کابل شارژر اصلی و همچنین سرعت شارژ را می توانید مورد بررسی قرار دهید و پس از اطمینان شارژر مد نظر خود را سفارش بدهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.