رونمایی از پیشرفته‌ترین نوآوری‌های ال‌جی در نمایشگاه IFA 2022

0 2
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) از کاربران خود در سراسر جهان دعوت می‌کند تا برای تجربه‌ی جدیدترین نوآوری‌های این مجموعه از نزدیک و به صورت حضوری از نمایشگاه IFA 2022 در برلین، آلمان (2 تا 6 سپتامبر) بازدید کنند.

 

غرفه‌ی ال‌جی در این نمایشگاه چشم‌انداز این شرکت را در مورد باز­تصویر تکنولوژی، باز­خلق سبک زندگی و بازتعریف تجربیات به نمایش می‌گذارد. این غرفه با محوریت موضوعی (Life ، Reimagined)  مجموعه‌ای از محصولات را معرفی می‌کند که زمینه‌های جدیدی را در پیشرفت فناوری و همچنین راه کار‌ها و خدمات منحصر به فردی که اخیراً برای ارائه تجربیات بی‌نظیر مشتریان طراحی شده‌اند را، ارائه می‌دهد.

 

ال‌جی خوشحال است که برای اولین بار بعد از سال 2019 دوباره برای نمایشگاه IFA به برلین بازمی‌گردد؛ نمایشگاه برتر لوازم الکترونیکی مصرفی اروپا که پس از دو سال وقفه دوباره در پایتخت آلمان برگزار می‌شود و آماده است تا دوباره بازدیدکنندگان را از سراسر جهان شگفت‌زده کند.

 

در طول نمایشگاه IFA 2022، بازدیدکنندگان می‌توانند آخرین نوآوری‌های ال‌جی را مشاهده کنند و متوجه شوند که این شرکت چگونه تجربه‌ی کاربران را بازتعریف می­کند. کسانی که نمی‌توانند به صورت حضوری در IFA شرکت کنند، می‌توانند با بررسی ویدیوی غرفه LG، که در کانال LG Global YouTube  و کانال https://www.aparat.com/lg/ آپلود می‌شود، غرفه LG را بررسی کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.