نگهداری و تمیز کردن کفش‌ها با ShoeCase و Styler ShoeCare ال‌جی

0 1
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اگر برای پیدا کردن جاکفشی مناسب فروشگاه‌ها را زیر و رو کرده‌اید، مقصدتان را اشتباه انتخاب کرده‌اید. حتی اگر کلکسیون کفش‌های مارک‌دار و کتانی ندارید، محصولات Styler ShoeCare و  ShoeCase برای شما جذاب خواهد بود.

ال‌جی با اتکا به دانش تخصصی و تلاش متخصصان خود، و با آگاهی بر این امر که نسل جوان علاقه‌ی خاصی به «داشتن کفش‌های برند، لوکس و تک‌» دارند، محصولات فوق را طراحی کرده و برای اولین بار در نمایشگاه  IFA  برلین از آن رونمایی کرد .

 

Styler ShoeCare و ShoeCase دو محصول با کارایی گوناگون هستند که مکمل یکدیگر بوده و می‌توان بر حسب نیاز، آن‌ها را به صورت‌های مختلف به‌کار برد.

 

ShowCare نوعی کمد برای نگه­داری کفش است و چهار طبقه دارد، اما چنانچه بخواهید کفش‌های بزرگ‌تر و با ارتفاع بیشتر مانند پوتین و چکمه را در آن قرار دهید می‌توان از تعداد طبقات آن کم کرد. ال‌جی از تکنولوژی بخار TrueSteam  برای مراقبت و ضذعفونی کردن کفش‌های شما استفاده کرده است، بدین صورت که از کف محفظه‌ی آن بخار خارج می‌شود و نوعی حمام سونا برای کفش‌هایتان درست می‌کند. سیستم نازل متحرک، داخل کفش‌ها را خشک می‌کند تا آماده‌ی پوشیدن شوند.

از سوی دیگر با استفاده از صفحه‌ی تماس کوچکی که جلوی محفظه قرار دارد می‌توان تنظیمات لازم را اعمال کرد (گرچه می‌توان به جای آن، از اپلیکیشن هوشمند  LG ThinQهم استفاده کرد و به آسانی دستگاه را از راه دور کنترل کرد.) منظور از کنترل این است که می‌توانید مشخص کنید چه نوع کفش‌هایی را داخل محفظه قرار داده‌اید تا دستگاه عملکرد خود را بر اساس جنس آن کفش تنظیم کند. به گفته‌ی ال‌جی، این دستگاه می‌تواند کفش‌هایی با جنس چرم،جیر ، کفش ورزشی و غیره را با بیش از 10 روش مختلف تمیز کند. همچنین فیلترهای  Zero-Dry این دستگاه چگونه رطوبت کفش‌های شما را گرفته و کفش­های بسیار تمیز تحویلتان می‌دهد.

به طور هم زمان می‌توان کفش­هایی با دو جنس متفاوت را برای نظافت داخل دستگاه قرار داد. زمان استاندارد تمیزکردن کفش­ها 37 دقیقه است و این یک روند بسیار کم‌صداست و ShoeCare در حین فعالیت تنها 35 دسی‌بل صدا ایجاد می‌کند.

 

از سوی دیگر دستگاه Styler ShoeCare  با رنگ‌بندی مختلف دارای سه وجه با پنل‌های شفاف است و علاوه بر آن‌که کفش‌ها را مانند آثار هنری به نمایش می‌گذارد، از آن‌ها دربرابر اشعه فرابنفش محافظت می‌کند. از دیگر مزایای آن، محافظت در برابر رطوبت است، و به لطف نور قابل تنظیم، می‌توان داخل آن را روشن کرد و کفش ها را به زیبایی نمایش داد.

 

ShoeCase نیز دارای رنگ‌های مختلف است و علاوه بر آن، با همکاری هنرمندان مختلف نمونه‌های شیک و خاصی نیز از آن ساخته شده است. می‌توان چهار طبقه ShoeCase  را روی هم قرار داد یا یک ShoeCase را روی یک  ShoeCare  قرار داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.