گوگل: فروش موسیقی توسط گوگل پلی موزیک متوقف شد

0 13
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

رسانه مدیاتی – کاربران گوگل پلی موزیک از هفته آینده نمی‌توانند از این پلتفرم موسیقی بخرند. همه آلبوم‌ها و ترک‌ها نیز به یوتیوب موزیک منتقل می‌شود.

کمپانی گوگل مدتی قبل به صورت رسمی اعلام کرده بود که به زودی فروش موسیقی از طریق گوگل پلی موزیک متوقف خواهد شد. این تصمیم اکنون اجرا شده است و کاربران از این پس نمی‌توانند موسیقی دلخواه خود را از این پلتفرم بخرند. گوگل در سایت خود اعلام کرده است که از این پس فروشگاه موسیقی در گوگل پلی در دسترس نخواهد بود.

این کمپانی اعلام کرده است که همه آهنگ‌هایی که کاربران از این فروشگاه خریده بودند به سرویس یوتیوب موزیک منتقل شده است و کاربران نیز از این پس می‌توانند از این پلتفرم استفاده کنند.

گوگل قبل از این اقدام به صورت رسمی اعلام کرده بود که به منظور پشتیبانی بیشتر از سرویس یوتیوب موزیک قصد دارد فروشگاه موسیقی گوگل پلی موزیک را متوقف کند. این کمپانی اپلیکیشن پلی موزیک را نیز در گذشته حذف کرده بود. اکنون نیز کاربران نمی‌توانند موسیقی‌های دلخواه خود را از آن‌ جا بخرند. به همین منظورکاربرانی که نمی‌خواهند از سرویس‌های استریم موسیقی استفاده کنند می‌توانند از آیتونز یا Bandcamp استفاده کنند. همان طور که گفته شد گوگل فروش موسیقی از طریق گوگل پلی را متوقف کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.