مرور رده

سلامت و پزشکی

اعلام اولین مورد ابتلا به آبله میمون در لبنان

رسانه مدیاتی - گزارش هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می دهد وزارت بهداشت لبنان از شناسایی اولین مورد ابتلا به آبله میمون در این کشور خبر داده و تاکید کرد که فرد مبتلا از یک کشور دیگر وارد شده است.
ادامه مطلب ...

شروع تحویل پهپادی بسته‌های مشتریان آمازون

رسانه مدیاتی - گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد فروشگاه اینترنتی آمازون تحویل پهپادی به مشتریان را آغاز می‌کند و لاکفورد کالیفرنیا یکی از نخستین شهرهای کوچکی خواهد بود که امسال از این خدمات بهره‌مند می‌شود.
ادامه مطلب ...

افق چشم‌انداز توسعه اسنپ در بخش حمل‌ونقل

رسانه مدیاتی - با کاهش فراگیری کرونا، اسنپ در مسیر رشد و توسعه‌ خود برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی سرویس سفر اشتراکی (carpooling) را در شهر تهران در دستور کار قرار داده است. اکنون تعداد سفرهای اسنپ در شهر تهران از مرز یک میلیون سفر روزانه…
ادامه مطلب ...

احتمال داوطلبانه شدن واکسن کرونا در سال‌های آینده

رسانه مدیاتی - گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد وزیر بهداشت با بیان این‌که افرادی که سه دوز واکسن کرونا نزنند از برخی خدمات دولتی محروم می‌شوند، گفت: واکسیناسیون کرونا تا چندسال ادامه می‌یابد.
ادامه مطلب ...

احتمال ورود موج جدید کرونا چقدر است؟

رسانه مدیاتی - گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد مسعود یونسیان گفت: همچنان باید شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنیم چراکه در مناطقی از سازمان جهانی بهداشت مانند آمریکا، غرب اقیانوس آرام و آفریقا، مواردی از افزایش نسبتا قابل…
ادامه مطلب ...