مرور رده

خودرو

شروع فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو با قیمت‌های جدید

رسانه مدیاتی - طبق گزارش‌ها گروه صنعتی ایران‌خودرو در حالی بیست و پنجمین طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول خود را از امروز (چهارشنبه) آغاز کرده است که افزایش قیمت‌های جدید را برای چهار محصول عرضه شده در این طرح اعمال کرده است.
ادامه مطلب ...

وزیر صمت: قیمت خودرو واقعی می‌شود

رسانه مدیاتی - گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: «وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه کمیسیون صنایع وعده داد که خودروهای ناقص کف پارکینگ خودروسازان تکمیل شود. با تحقق این مسئله و…
ادامه مطلب ...

آغاز پیش فروش 6 محصول پرطرفدار ایران خودرو از امروز

رسانه مدیاتی - گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد مرحله جدید پیش فروش ایران خودرو قرار است از امروز پنجشنبه 29 مهر به مدت سه روز آغاز شود در این دور از ثبت نام ایران خودرو قرار است 6 محصول به متقاضیان عرضه شود.
ادامه مطلب ...

قرعه کشی خودرو لغو می‌شود؟

رسانه مدیاتی - گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت، اعلام کرده که به قطعیت سال آینده برای فروش خودرو قرعه کشی صورت نخواهد گرفت و برنامه‌های جدیدی برای این صنعت در حال انجام است.
ادامه مطلب ...

اعلام زمان ثبت‌نام خودروی فیدلیتی

رسانه مدیاتی - گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد سومین مرحله ثبت‌نام خودروی فیدلیتی (Fidelity) روز یکشنبه یازدهم مهر انجام می‌شود. اما این خودرو چه مشخصاتی دارد و قیمت آن در بازار با چه قیمتی معامله می‌شود؟
ادامه مطلب ...