اولین رندرها از سامسونگ گلکسی S21 و گلکسی S21 اولترا منتشر شد

0

رسانه مدیاتی – با انتشار اولین روندرها از گوشی‌های سامسونگ گلکسی S21 و گلکسی S21 اولترا می‌توان گفت این محصولات به زودی رونمایی می‌شوند. این گوشی‌ها طراحی متفاوتی در ماژول دوربین دارند.

اولین رندر های سامسونگ گلکسی S21 و مدل اولترا توسط یکی از افشاگران معروف منتشر شده است که طبق آن‌ها می‌توان گفت ماژول دوربین تغییرات خاصی دارد. در حقیقت ماژول دوربین کامل در گوشه سمت چپ پنل پشتی قرار دارد و شامل سه سنسور است.

گلکسی S21 که طبق سیاست‌های سامسونگ ممکن است اسم آن S30 نیز باشد احتمالا فریم فلزی خواهد داشت. طبق رندرها می‌توان گفت که در فریم پایینی، پورت USB-C کنار دریچه اسپیکر قرار گرفته است.

به نظر می‌رسد که گلکسی S21 شامل نمایشگر 6.2 اینچی باشد که حفره سلفی نیز درون آن قرار گرفته است. طبق اطلاعات افشاشده این گوشی هوشمند طول 151.7، عرض 71.2 و ضخامت 7.9 دارد که اگر ماژل دوربین نیز مشاهده شود ضخامت آن به 9 میلی‌متر می‌رسد.

گوشی هوشمند گلکسی S21 اولترا احتمالا از صفحه نمایش 6.7 یا 6.9 اینچی بهره می‌برد. طبق تصاویری که منتشر شده است می‌توان گفت ماژول دوربین در این دستگاه نیز تغیراتی دارد و کمی بزرگتر شده است. این گوشی نیز طول 165.1، عرض 75.6 و ضخامت 8.9 دارد که اگر ماژول دوربین نیز محاسبه شود به 10.8 می‌رسد.

گفته می‌شود گوشی‌های هوشمند سری گلکسی S21 با سه مدل پایه، پلاس و اولترا وارد بازار شود. فقط ممکن است روش نام‌گذاری آن‌ها کمی تغییر داشته باشد. همچنین پیش‌بینی می‌شود که گوشی‌های گلکسی S21 در ژانویه 2021 یعنی  ماه‌های دی و بهمن پیش از گوشی‌های گلکسی S20 رونمایی شوند.

برخی شایعات دیگری نیز منتشر شدند که نشان می‌دهند کمپانی سامسونگ احتمالا یکی از گوشی‌های جدید و پرچم‌دارد گلکسی S21 را به قلم S Pen مجهز می‌کند. همچنین احتمال دارد که این شرکت بزرگ کره‌ای نمایشگرهای خود را علاوه بر کمپانی سامسونگ دیسپلی از شرکت‌هایی مانند BOE تامین کرده باشد.

منبع gizmochina
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.