هزینه تعویض نمایشگر آیفون 12 و مدل پرو اعلام شد

0

رسانه مدیاتی – اپل گوشی‌های سری آیفون 12 را معرفی و پیش‌فروش آن‌‌ها را آغاز کرده است. اکنون نیز هزینه تعویض نمایشگر آیفون 12 و مدل پرو را اعلام کرده است.

گوشی‌های هوشمند معمولا گارانتی یک ساله دارند. البته در این مدت زمان نیز معمولا دچار مشکل نمی‌شوند. نمایشگر گوشی‌ها نسبت به سایر قطعات حساس‌تر هستند؛ به همین علت هزینه تعمیر و تعویض آن اهمیت زیادی برای کاربران دارد.

اپل به تازگی هزینه تعویض نمایشگر مدل‌های آیفون 12 را اعلام کرده است و همان‌طور که گفته می‌شود کاربران برای این کار باید هزینه زیادی بپردازند. اپل اعلام کرده است هزینه تعویض نمایشگر آیفون 12 و مدل پرو برای کاربران آمریکایی 279 دلار و برای کاربران چینی 321 دلار است. کاربران کشورهای دیگر نیز هزینه‌های متفاوتی را باید پرداخت کنند.

هزینه تعویض نمایشگرهای گوشی آیفون 12 مینی و 12 پرو در حال حاضر توسط اپل اعلام نشده است. ممکن است به این دلیل باشد که پیش‌فروش این گوشی‌ها هنوز شروع نشده است. اما پیش‌فروش گوشی‌های آیفون 12 و 12 پرو چند روز قبل شروع شده است و تا پایان هفته آینده در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

البته توجه داشته باشید در صورت خرید طرح +AppleCare هزینه‌های مربوط به نمایشگر پرداخت می‌شوند. در حقیقت کاربران آمریکایی با این کار فقط باید 29 دلار برای هزینه سرویس پرداخت کنند. این طرح دوساله برای گوشی‌های آیفون 12 و 12 مینی در آمریکا 149 دلار است و برای مدل‌های پرو 50 دلار بیشتر خواهد بود.

  ظرفیت باتری آیفون 12 و آیفون 12 مینی مشخص شد
منبع gizmochina
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.