توییت مشاور علمی ترامپ به دلیل انتشار اطلاعات غلط درباره کرونا حذف شد

0

رسانه مدیاتی – مشاور علمی ترامپ با انتشار یک پست در توییتر اعلام کرد که ماسک زدن از شیوع ویروس کرونا جلوگیری نمی‌کند. توییتر نیز در این راستا پیام او را حذف کرد.

گزارش‌های جدید نشان می‌دهد توییتر روز گذشته پست مشاور علمی ترامپ را حذف کرده است. اسکات اطلس فعالیت خود را به عنوان مشاور علمی رئیس جمهور از ماه آگوست در کاخ سفید شروع کرده است. او در توییت خود اعلام کرد: «آیا ماسک‌ها تاثیرگذار هستند؟ خیر.» در ادامه نیز اشاره کرده ات استفاده بیش از حد ماسک تایید نشده است.

توییتر نیز قوانینی وضع کرده است که طبق آن اشتراک‌گذاری هر نوع پست غلط یا گمراه‌کننده درباره ویروس کرونا که باعث ایجاد خسارت شود را مسدود می‌کند. اگر انتشار این پست‌ها ادامه داشته باشد نیز توییتر حساب کاربری فرد را غیرفعال خواهد کرد تا صاحب آن توییت‌های اشتباه خود را حذف کند.

مشاور علمی ترامپ نیز با انتشار یک ایمیل توییتر را به سانسور متهم کرد و گفت نمی‌دانم چرا این شبکه اجتماعی توییت‌های مرا حذف کرده است. او گفت این توییت را با هدف نشان دادن کارآمد نبودن استفاده از ماسک و قوانین اجباری آن منتشر کرده است. وی افزود روش درست این است که فرد با استفاده از ماسک فاصله اجتماعی را نیز رعایت کند.

اسکات اطلس در ایمیل خود توضیح داد که با وجود اجرای قوانین اجبار ماسک، این بیماری در لس آنجلس، میامی دید، هاوایی، آلاباما و حتی فیلیپین و ژاپن به شدت افزایش پیدا کرده است. کارشناسان پس از تحقیقات زیاد اعلام کردند استفاده از ماسک شیوع ویروس کرونا را کنترل می‌کند. از مردم نیز خواست تا از آن استفاده کنند.

دونالد ترامپ همچنان پس از ابتلا به بیماری کرونا اهمیت ماسک را برای جلوگیری از ویروس کرونا نادیده می‌گیرد. او و کارکنانش معمولا بدون ماسک در کمپین‌های انتخاباتی ظاهر می‌شوند.

اما دونالد ترامپ نیز اهمیت ماسک در جلوگیری از گسترش ویروس را حتی پس از ابتلا به کووید۱۹ نادیده می گیرد.او و کارمندانش بیشتر اوقات بدون ماسک در کمپین های انتخاباتی ظاهر می شوند.

  اختلال جدی در قابلیت استوری توییتر انتقاد کاربران را در پی داشت
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.