پتنت جدید سامسونگ صدای حرفه‌ای و نمایشگر منعطف را نشان می‌دهد

0 43
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

رسانه مدیاتی – سامسونگ قصد دارد از راه‌های جدیدی برای حفظ  جایگاه خود در بازار استفاده کند. به این منظور پتنت چدیدی را ثبت کرده است که گوشی‌هایی با صدای حرفه‌ای و نمایشگر منعطف را نشان می‌دهد.

گفته می‌شود که LetsGoDigital ایده جدیدی را کشف کرده است که شرکت در حال کار بر روی آن برای دستگاه الکترونیکی دارای فضای داخلی قابل ارتقا است که در 15 اکتبر 2020 توسط WIPO منتشر شد. طبق ایده جدید فضای بیشتری در گوشی‌های ایجاد می‌شود تا صدای بهتری تولید شود. برای رسیدن به این هدف نیز صفحه نمایش با بلندگوهایی که به آن وصل است بالا می‌رود. احتمالا این عمل نیز مکانیزه خواهد بود.

نمایشگر منعطفگفته می‌شود که نمایشگر منعطف این گوشی احتمالا از پلیمر یا البته Ultra thin Glass یا UTG ساخته شود و طبق پتنتی که ارائه شده است از قلم پشتیبانی کند. طبق پتنت سامسونگ گفته می‌شود زمانی که نمایشگر از لبه بیرون می‌آید بلندگوهای بیشتر نشان داده می‌شود.

گفته می‌شود که این حق اختراع و ایده مکانیکی می‌تواند مشکلاتی را نیز برای دستگاه ایجاد کنند. برای مثال ممکن است گوشی مقاومت و دوام کمی در مقابل آب و گرد و غبار داشته باشد. اما این محصول می‌تواند انتخاب و تغییر بیشتری در بازارهای گوشی لمسی که مدتی است تنوع زیادی ندارد ایجاد کند. در هر صورت هر پتنتی که ثبت می‌شود لزوما اجرایی نخواهد شد. ممکن است این پتنت نیز هیچ‌گاه تولید نشود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.