پرجستجوترین فیلم و سریال‌های ۲۰۲۰ در گوگل

0 5
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – در سالی که مردم به دلیل شیوع پاندمی کرونا خانه‌نشین شدند و همه سینماهای جهان به صورت نیمه‌تعطیل درآمد، تماشای فیلم و سریال نیز به صفحات تلویزیون‌ها و نمایشگرهای خانگی محدود شده است. در ادامه پرجستجوترین فیلم و سریال‌های ۲۰۲۰ در گوگل را معرفی می‌کنیم.

پرجستجوترین فیلم و سریال‌های ۲۰۲۰ در گوگل

از زمانی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرد، نام فیلم «شیوع» بر سر زبان‌ها افتاد که اتفاقات چند ماه اول شیوع ویروس را با دقتی قابل توجه پیش‌بینی کرده بود. این دقت به برخی تئوری‌های توطئه نیز دامن زد. زک بزنز فیلمنامه‌نویس این فیلم به محبوبیت آن واکنش نشان داد و در مصاحبه خود با واشنگتن‌پست گفت: «تعداد زیادی از افراد در سراسر جهان به من نامه نوشتند و می‌پرسند از کجا می‌دانستم که پای خفاش‌ها در میان است یا موضوع فاصله‌گذاری اجتماعی را چطور فهمیدم. در صورتی که حقیقت این است که من هیچ گوی بلورینی به منظور مشاهده آینده در اختیار نداشتم. من فقط به کارشناسان درجه یک دسترسی داشتم. بنابراین اگر به نظر مردم این فیلم دقیق و واقعی است؛ خوب است که خود نیز به کارشناسان بهداشت و درمان و توصیه‌های آن‌ها اعتماد کنند.»

اما در میان سریال‌های تلویزیونی که به فهرست پرجستجوترین فیلم و سریال‌های ۲۰۲۰ در گوگل راه پیدا کرده است، فیلم «انگل» در صدر قرار دارد. این فیلم محصول سال ۲۰۱۹ و ساخته بونگ جون هو است که نخل طلای جشنواره کن را دریافت کرد و برنده اسکار شد.

بین سریال‌های تلویزیونی که به این فهرست راه یافته‌اند، سریال اسپانیایی خانه کاغذی یا سرقت پول و گامبی وزیر از آثاری هستند که بین فارسی زبانان نیز طرفداران زیادی داشتند. هر دو سریال نیز در شبکه نمایش‌های خانگی نتفلیکس به نمایش درآمدند که برخلاف سینماها از خانه‌نشینی بیشتر مردم منتفع شد.

فهرست پرجستجوترین فیلم و سریال‌های ۲۰۲۰ در گوگل شامل فیلم‌های زیر است:

۱- انگل  ۲- 1917  ۳- پلنگ سیاه  ۴- 365 روز  ۵- شیوع  ۶- انگاشته (تنت)  ۷- انولا هولمز  ۸- هارلی کویین: پرندگان شکاری  ۹- مولان  ۱۰- جوجه خرگوشه

سریال‌ها و فیلم‌های تلویزونی نیز شامل موارد زیر می‌شود:

۱- ببر و پادشاه (تایگر کینگ)  ۲- مجموعه تلویزونی برادر بزرگ برزیل  ۳- خانه کاغذی (سرقت پول)  ۴- کبرا کای  ۵- آکادمی آمبرلا  ۶- امیلی در پاریس  ۷- اوزارک  ۸- گامبی وزیر  ۹- اوتر بنکس  ۱۰- لاک و کلید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.