آموزش ساخت اکولایزر برای فایل‌های صوتی

0

رسانه مدیاتی – ممکن است شما نیز علاقه داشته باشید تا آهنگی را به صورت اکولایزر در اینستاگرام، واتساپ یا شبکه‌های اجتماعی دیگر به نمایش بگذارید. به همین منظور در ادامه روش ساخت اکولایزر برای فایل‌های صوتی را آموزش می‌دهیم.

روش ساخت اکولایزر برای فایل‌های صوتی

جهت ساخت اکولایزر برای فایل‌های صوتی ابتدا برنامه Avee Player را دانلود کنید و وارد آن شوید. پس از آن گزینه مشخص شده را طبق تصاویر زیر انتخاب کرده و آهنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس دوباره گزینه نشان داده شده را انتخاب کنید.

روش ساخت اکولایزر

 

روش ساخت اکولایزر

روش ساخت اکولایزر

سپس در این مرحله گزینه مشخص شده را انتخاب کنید تا به کمک آن بتوانید طرح اکولایزر خود را انتخاب نمایید. پس از این کار نیز به منظور ذخیره‌سازی، گزینه دانلود را در قسمت بالا و سمت راست اپلیکیشن انتخاب کنید.

در بخش اول می‌توانید آدرس فایل به منظور ذخیره ‌سازی را انتخاب کنید. همچنین در بخش دوم می‌توانید نام فایل را برای ذخیره کردن تغییر دهید. در بخش سوم نیز می‌توانید کیفیت تصویر را تغییر دهید. در بخش چهارم می‌توانید فرمت فایل را برای ذخیره‌سازی تغییر دهید؛ زیرا حالت پیش‌فرض mp4 است. در بخش پنجم نیز باید زمانی را که می‌خواهید آهنگ موردنظر شروع شود و در نهایت در قسمت شماره شش زمانی که می‌خواهید آهنگ به پایان برسد را انتخاب نمایید.

برای مثال اگر می‌خواهید از ثانیه ۲۰ تا ثانیه ۴۰ آهنگ را به اشتراک بگذارید باید در بخش پنجم ثانیه‌ی ۲۰ و در بخش ششم ثانیه ی ۴۰ را انتخاب نمایید.

در پایان نیز اگر می‌خواهید فایلی که ساختید را ذخیره کنید باید گزینه Export را انتخاب کنید. در این شرایط ممکن است فایل مورد نظر شما در گالری گوشی ذخیره نشود. به همین منظور بهتر است به آدرسی که برای ‌ذخیره‌سازی فایل انتخاب کردید، مراجعه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.