آموزش حذف اکانت سیگنال

0

رسانه مدیاتی – از آن جایی که اپلیکیشن سیگنال امنیت بالایی در حفظ اطلاعات کاربران دارد، افراد زیادی به استفاده از آن روی آوردند. در این راستا روش حذف اکانت سیگنال را آموزش می‌دهیم.

روش حذف اکانت سیگنال

در پیام‌رسان سیگنال که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است؛ پیام‌هایی که بین دو فرد ارسال و دریافت می‌شود به صورتی رمزگذاری می‌شوند که امنیت کاربران را به صورت کامل تامین کند. با این وجود یکی از معایبی که سیگنال دارد این است که در این برنامه امکان حذف اکانت به صورت پیش فرض وجود ندارد. به همین منظور در ادامه روش حذف اکانت سیگنال را به صورت مرحله به مرحله و تصویری آموزش می‌دهیم.

قبل از این که بخواهید از روش ذکرشده برای حذف اکانت خود در این پیام رسان استفاده کنید، به یاد داشته باشید که پس از حذف آن اکانت دیگر نمی‌توانید آن را دوباره فعال کنید و از آن استفاده کنید. به همین منظور قبل از اقدام به حذف اکانت خود همه جوانب این کار را در نظر بگیرید. در نهایت پس از کسب اطمینان مراحلی که در ادامه گفته می‌شود به ترتیب انجام دهید.

۱- برای حذف اکانت خود در این پیام رسان ابتدا باید وارد لینک زیر شوید.

لینک حذف اکانت سیگنال

پس از ورود به این لینک صفحه‌ای روبه‌روی شما باز می‌شود که به صورت زیر است:

حذف اکانت سیگنال

۲- زمانی که صفحه مورد نظر برای شما باز شد باید کشور خود را در بخش Country انتخاب کنید. به این نکته توجه داشته باشید انتخاب کشوری که با شماره تلفن آن کشور اکانت خود را ایجاد کردید برای شناسایی پیش‌شماره آن کشور الزامی است. پس از ان نیز در بخش you’r phone number شماره تلفنی را که به کمک آن اکانت خود را در سیگنال مسنجر ایجاد کردید وارد نمایید.

در انتهای این صفحه می‌توانید دو گزینه Call و SMS را مشاهده کنید. اگر Call را انتخاب کنید، از طرف نرم‌افزار تماسی با شما برقرار می‌شود که کد لازم را برای غیرفعال کردن اکانت برای شما می‌خواند. اگر بخواهید گزینه SMS را انتخاب کنید، یک کد به همان شماره‌ای که به کمک آم اکانت سیگنال مسنجر را ساخته بودید ارسال می‌شود. در نهایت بهتر است که از گزینه اس ام اس استفاده کنید.

زمانی که شما کد را به یکی از این دو روش دریافت کردید یک فیلد به صفحه نمایش اضافه می‌شود و لینک به صورت زیر در می‌آید. همان‌طور که مشاهده می‌کنید در این صفحه فیلدی اضافه می‌شود که در آن باید کد دریافت شده را وارد کنید تا عمل حذف اکانت انجام شود.

۳- زمانی که کد را وارد کردید روی گزینه Unregister ضربه بزنید تا اکانت سیگنال مسنجر شما با موفقیت پاک شود.

حذف اکانت سیگنال

در پایان شایان ذکر است همان طور که گفته شد پس از پاک کردن اکانت Signal Messenger دیگر نمی‌توانید اکانت خود را بازگردانید. از آن‌جا که این مسنجر پیام‌رسان امنی است و در ظاهر اطلاعات مبادله شده بین کاربران در هیچ دیتا سنتری ذخیره نخواهد شد، بنابراین توصیه می‌شود تا از ویژگی‌های این نرم‌افزار استفاده کنید و تا حد امکان اکانت خود را حذف نکنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.