بهترین بازی های فکری 2021

0
زمان مطالعه: 3 دقیقه

رسانه مدیاتی – بازی های فکری برای همه افراد در هر سنی مناسب است و باعث می‌شود ذهن فعال باقی بماند. به همین منظور در ادامه برخی از بهترین بازی های فکری 2021 را معرفی می‌کنیم.

بهترین بازی های فکری 2021

انجام بازی های فکری به حفظ ارتباط بین سلول‌های عصبی کمک می‌کند و از بیماری‌هایی مانند آلزایمر جلوگیری می‌کند. به همین منظور برخی ازبهترین بازی های فکری 2021 عبارت‌اند از:

۱- بازی فکری اندروید Skillz

بهترین بازی های فکری 2021

یکی از بهترین بازی های فکری 2021 برای اندروید بازی Skillz است که می‌تواند با ارائه تمرینات مغزی مناسب مهارت‌های حافظه شما را تقویت کند. بازی‌های کوچک موجود در آن به بهبود حافظه کمک می‌کند. همچنین بازی باعث بیشتر شدن سرعت مغز، انعطاف‌پذیری شما می‌شود. به کمک این بازی می‌توانید مهارت‌های شناختی خود را به روش‌های علمی بهبود بخشید. این بازی فکری اندروید شما را تشویق می‌کند که روزانه خود را با یک چالش جدید آموزش دهید؛ در برنامه‌های آموزشی روزانه، هفتگی و ماهانه شرکت کنید.

با انجام این بازی می‌توانید خود را آموزش دهیدو  عملکرد خود را پیگیری کنید؛ عملکرد خود را با سایر بازیکنان آنلاین مقایسه کنید. علاوه بر این موارد می‌توانید مهارت‌های خود را قوی‌تر کنید و مغز خود را با کارهای چالش‌ برانگیز آموزش دهید. این فرصت می‌توانید برای آموزش
مهارت های خود را قوی کنید و مغز خود را با کارهای چالش برانگیز آموزش دهید رفلکس های خود استفاده کنید؛ دقت و سرعت خود را بیشتر کنید و در عین حال نیز توانایی حافظه و لمس خود را بهبود ببخشید.

۲- بازی فکری رایگان اندروید Lumosity

بازی Lumosity یکی از بهترین بازی های فکری 2021 برای اندروید به شمار می‌رود. زمانی که این بازی را تجربه می‌کنید می‌توانید آن را به صورت دلخواه تنظیم کنید و مغز خود را با انواع بازی‌های پازلی و تعاملی آموزش دهید. این بازی با به چالش کشیدن عضلات ذهنی در بخش‌های مختلف به شما برای پیشرفت مهارت‌های حل مسئله کمک می‌کند و شما می‌توانید با رشد عادت به آموزش مغز خود فقط ده دقیقه در روز، تمرکز خوبی داشته باشید.

با انجام این بازی می‌توانید نکات مختلفی را به منظور بهبود سرعت و استراتژی دقیق خود دریافت کنید. می‌توانید گیم پلی خود را برای بالا بردن تمرین خود تعریف کنید. با تکیه بر جالت‌ها و گزینه‌های تمرین خود مجموعه‌ای کامل از بازی‌های خلاقانه را کسب کنید. می‌توانید مهارت‌های محاسباتی خود را بهبود دهید و از بازده تخمین خود سرپیچی کنید.

این بازی و بهترین بازی های فکری 2021 به شما کمک می‌کند مهارت خواندن خود را بهبود بخشید و واژگان خود را نیز گسترش دهید. می‌توانید از بازی‌هایی که بیشتر آن‌ها را ترجیه می‌دهید لذت ببرید تا آرامش و طراوت ذهن خود را تجربه کنید. بازی‌هایی وجود دارد که می‌توانید در مدت زمان کوتاه بازی کنید، بنابراین وقت‌گیر نیست. این برنامه که طراحی شده است ویژه کودکان و بزرگسالان است.

۳- بازی فکری اندروید Peak

بهترین بازی های فکری 2021

Peak یکی از بهترین بازی های فکری 2021 اندروید ویژه کودکان و بزرگسالان است و بیش از ۴۵ بازی سرگرم‌کننده را ارائه می‌دهد. این بازی فکری به شما کمک می‌کند که مهارت‌های حل مسئله خود را بهبود دهید و آن را قوی‌تر کنید. این بازی علمی ویژه همه سنین طراحی شده است و شما نیز می‌توانید پیشرفت خود را در این بخش دنبال کنید.  این بازی به توجه و چابکی ذهن شما، خلاقیت و هماهنگی، از جمله کنترل احساسات، با استفاده از این ویژگی THEINER به شما در زمان مناسب یادآوری می‌کند.

برخی از ویژگی‌های مهمی که این بازی دارد این است که شما می‌توانید با دوستان آنلاین خود در این بازی فکری اندروید رقابت کنید و نتیجه را ببینید. همچنین می‌توانید از ۳۰ بازی کوچک با حجم کم که نیازهای شما را برآورده کند لذت ببرید و چندین بازی ویژه بزرگسالان را تجربه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.