خریداران خودرو به بازار بازمی‌گردند

0

رسانه مدیاتی – به گفته رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران قیمت‌ها در بازار خودرو همچنان پایدار است. خریداران احساس می‌کنند که کاهش قیمت بیشتری رخ نخواهد داد و فروشندگان نیز احساس می‌کنند قیمت‌ها بیشتر نمی‌شود و همین موضوه نیز باعث انجام معاملات شده است.

خریداران خودرو به بازار بازمی‌گردند

همان‌طور که اعلام شده است قیمت خودرو تا پایان سال روند افزایشی نخواهد داشت. در این راستا سعید موتمنی با اشاره به این موضوع که قیمت‌های خودرو در مقایسه با هفته گذشته تفاوتی نداشته است گفت: «قیمت‌های خودرو در روز چهارشنبه همچنان پایدار است. به همین علت برخی خریداران احساس می‌کنند که کاهش قیمت‌ها بیشتر از چیزی که هست رخ نمی‌دهد. همچنین برخی از فروشندگان نیز احساس می‌کنند که قیمت‌ها روند افزایشی نخواهند داشت. در نهایت این موضوع باعث شده است که معاملات در بازار خودرو دوباره شروع شود.»

وی در ادامه اعلام کرد: «قیمت ۲۰۶ هفته گذشته بین ۱۷۶ تا ۱۸۳ میلیون تومان و قیمت پراید بین ۹۷ تا ۱۰۲ میلیون تومان بود که این قیمت‌ها امروز نیز پایدار است. این در حالی است که قیمت‌ها در آگهی‌ها بیشتر درج می‌شود اما در معاملات روز این رقم‌ها رخ می‌دهد.»

موتمنی در ادامه به بازگشت خریداران به بازار خودرو نیز اشاره کرد و گفت: «بازار خودرو تا هفته گذشته راکد بوده است اما در حال حاضر با توجه به گزارش‌های به دست آمده از واحدهای صنفی نشان می‌دهد که مشتریان به بازار خودرو بازگشتند و به نمایشگاه‌ها نیز به منظور خرید خودرو مراجعه می‌کنند. به نظر می‌رسد معاملات تا پایان سال ادامه داشته باشد»

رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران در پایان نیز اعلام کرد: «از آن جایی که سامانه ثبت معاملات راه اندازی نشده است در حال حاضر آمار دقیقی از معاملات وجود ندارد. اما این سامانه در دست بررسی و کار است. همچنین اتاق اصناف ایران نیز روی آن کار می‌کنند.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.