CTR چیست و چطور باعث افزایش رشد سایت شما می شود؟

0

کلمه Click-through rate، که به اختصار CTR گفته می شود، به درصدی از جستجوگرانی که روی نتایج جستجو در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) کلیک می کنند، اطلاق می شود.

 

تاثیر CTR بالا بر روی رشد سایت و سئو

 

هنگامی که وب سایت یا صفحه وب شما رتبه خوبی کسب کرد، چالش بعدی افزایش CTR است. اگر افراد کلیک نکنند، سایت شما بازدید کنندگان ارزشمند خود را از دست می دهد.

چرا CTR برای موفقیت وب سایت وردپرس شما مهم است؟

در ادامه مقاله ctr چیست، بگذارید چند دلیل برای اهمیت آن بیاوریم:

– به افزایش رتبه شما کمک می کند. یکی از عواملی که موتورهای جستجو برای رتبه بندی وب سایت ها استفاده می کنند، تعداد بازدیدکنندگان یک صفحه است. هرچه تعداد بیشتری از افراد روی وب سایت شما کلیک کنند، موتورهای جستجو بیشتر آن را با ارزش می دانند. در نتیجه، آن را بالاتر قرار می دهند.
– نرخ CTR بالا برای تجارت مفید است. هرچه افراد بیشتر به وب سایت شما مراجعه کنند، شانس تولید لید بیشتر و در نهایت تعداد مشتریان افزایش می یابد.

بنابراین CTR شما مهم است. و شما باید هر کاری در توان دارید برای افزایش نرخ کلیک انجام دهید، مخصوصاً اگر می خواهید از طریق وردپرس درآمد کسب کنید.

چگونه CTR خود را در وردپرس با 8 اصلاح ساده افزایش دهیم؟
1. نرخ CTR های فعلی خود را ارزیابی کنید
2. عنوان خود را بهینه کنید.
3. به توضیحات متا خود توجه کنید.
4. از URL های توصیفی استفاده کنید.
5. تاریخ انتشار را وارد کنید.
6. داده های ساختاری را برای Rich Snippets تنظیم کنید.
7. عملکرد وب سایت خود را بهبود ببخشید.
8. بهینه سازی برای تلفن همراه

با توجه به رقابتی بودن اینترنت، افزایش نرخ کلیک و CTR در وردپرس یک گزینه نیست. با داشتن محتوای بسیار جذاب، نبرد برای به دست آوردن بازدید از صفحات شما فقط به SEO ختم نمی شود. هنگامی که صفحات شما رتبه بندی می شوند، باید بهینه سازی آن ها برای کلیک ها را نیز در نظر داشته باشید.

به همین دلیل شما باید بدانید ctr چیست و یک استراتژی برای افزایش CTR خود در وردپرس ترسیم کنید. موفقیت شما به این بستگی دارد.

در ادامه مطالب با مدیاتی همراه باشید چرا که آموزش ترفندهای افزایش CTR را برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.