اعلام مهلت جدید برای موافقت با سیاست جدید واتساپ

0

رسانه مدیاتی – واتساپ به تازگی مهلت موافقت کاربران با قوانین جدید را اعلام کرده است که ۱۵ ماه می یعنی ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ خواهد بود. حساب کاربرانی که با قوانین جدید موافقت نکنند نیز پس از ۱۲۰ روز حذف خواهد شد.

مهلت جدید برای موافقت با سیاست جدید واتساپ

واتساپ اعلام کرد که کاربران اگر به روزرسانی قوانین و شرایط جدید این پیام رسان را قبول نکنند از ۱۵ ماه می یعنی ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ نمی‌توانند پیام ارسال کنند یا آن‌ها را بخوانند.

در این راستا در هفته‌های آینده هشداری در این پیام‌رسان به نمایش درمی‌آید. این در حالی است که تلاش‌های گذشته واتساپ برای اجرای قوانین جدید خود به دلیل ترس از فاش شدن اطلاعات کاربران و مهاجرت آن‌ها از اپ متوقف شده است.

در نهایت کاربرانی که با قوانین جدید این پیام رسان موافقت نکنند برای مدت کوتاهی نمی‌توانند تماس صوتی و نوتیفیکشن‌ها را دریافت کنند اما استفاده از پیامک در این سرویس برای آن‌ها نیز میسر نخواهد بود.

این در حالی است که پس از پایان مهلتی که این کمپانی اعلام کرده است یک شانس در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که با قوانین جدید موافقت کنند. اما واتس آپ هشدار داده است که حساب‌های کاربری غیر فعال نیز پس از گذشت ۱۲۰ روز حذف می‌شوند.

همچنین این پیام‌رسان با ارائه بیانیه‌ای اعلام کرد: «برای اینکه کاربران زمان کافی داشته باشند تا تغییرات را به راحتی بررسی کنند ما مهلت موافقت با قوانین جدید را تا ۱۵ می تمدید کردیم. اگر تا آن زمان کاربران قوانین را قبول نکنند، واتس اپ حساب کاربری آنان را حذف می‌کند.»

این پلتفرم همچنین تاکید کرده است که آپدیت قوانین به معنای آن نیست که واتس آپ یا فیس بوک قادر به خواندن یا گوش دادن به پیام‌های کاربران هستند و فقط روی تغییراتی متمرکز است که به کاربران اجازه می‌دهد به کسب و کارها پیام ارسال کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.