بازی call of duty در ایران فیلتر شد

0 46
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – از ساعاتی قبل کاربران ایرانی زمان مراجعه به بازی Call of Duty: Mobile و تلاش برای ورود به بازی با پیامی از سمت سازندگان روبرو می‌شوند که نشان می‌دهد این بازی محدودیت‌هایی را برای کاربران ایرانی در نظر گرفته است.

فیلتر بازی call of duty در ایران

اگر در حال حاضر بخواهید با آی‌پی ایران و بدون نرم‌افزار تغییردهنده IP به بازی Call of Duty Mobile وارد شوید، با پیامی مبنی بر این که اکتیویژن هنوز به صورت رسمی این عنوان را برای این کشور منتشر نکرده، رو به رو خواهید شد.

برخی کاربران که به Call of Duty Mobile وارد شدند تجربیات خود را به اشتراک گذاشتند و به نظر می‌رسد که اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هنگام ورود به بازی با پیام ممنوعیت ورود کاربران ایرانی روبرو خواهند شد و کاربران رایتل و سایر خدمات‌دهندگان اینترنت ثابت هنوز مشکلی درباره این موضوع ندارند.

این نوع اتفاق می‌تواند مربوط به محدودیت‌های که شرکت‌های آمریکایی برای ارائه خدمات به کاربران ایرانی دارند باشد. البته این مشکل برای گروهی از کاربران هم تنها به صورت مقطعی وجود داشته و بعد از آن رفع شده است. ویجیاتو به طور مستقیم مشکل را از طریق ارتباط با اکتیویژن پیگیری خواهد کرد.

حذف پابجی موبایل از بازار و سایت های دانلود

در این میان بازی پابجی نیز به صورت عجیبی و به طور همزمان به دستور کمیته فیلترینگ از استورهای ایرانی حذف شد که این موضوع نشان می‌دهد به زودی بازی پابجی نیز در ایران فیلتر خواهد شد.‌ این روزها کاربران اینترنت در ایران از داخل و خارج در حال قطع دسترسی به سرویس‌های مختلف هستند و مشخص نیست این روند تا کجا ادامه خواهد داشت.

بازی پابجی یک بازی بتل رویال بسیار محبوب به شمار می‌رود با وجود اینکه این بازی در کشورهای مختلف و هر کدام به دلایل مختلف مسدود شده است که ممکن است کاربران ایرانی نیز به زودی برای کار با آن به روشن نگه داشتن فیلترشکن نیاز داشته باشند. در حال حاضر زمانی که کاربران بازی پابجی را در بازار جستجو می‌کنند، با عبارت «این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.» روبه‌رو می‌شوند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.