آموزش درج لوگو روی ویدیو و کلیپ

0

رسانه مدیاتی – یکی از مهم‌ترین اقدامات برای افرادی که قصد دارند کسب‌وکار مجازی خود را راه‌اندازی کنند قرار دادن لوگو روی فیلم‌های خود است. واترمارک‌ها زمانی که به یک عکس یا ویدیو افزوده می شوند نشان می‌دهند که آن فیلم به وسیله شما ایجاد می‌شود و به شما تعلق دارد. به این منظور در ادامه درج لوگو روی ویدیو و کلیپ را آموزش می‌دهیم.

آموزش درج لوگو روی ویدیو و کلیپ

اگر می‌خواهید در زمینه ویدیوهای اختصاصی فعالیت کنید و روی فیلم‌های خود برچسب وب سایت یا لوگوی خود را قرار بدهید مراحلی که در ادامه آموزش داده می‌شود را انجام دهید.

۱- ابتدا نرم افزار WonderFox Video Watermark را دانلود و نصب کنید. زمانی که وارد برنامه شدید نیز روی گزینه Add Video کلیک کنید تا فیلم مورد نظر خود را وارد برنامه کنید. با این برنامه می‌توانید متن، عکس و اشکال را به فیلم های خود اضافه کنید.

درج لوگو روی ویدیو و کلیپ

۲- برای اضافه کردن متن به داخل برنامه، روی گزینه Add Text در صفحه اصلی برنامه کلیک کنید.

درج لوگو روی ویدیو و کلیپ

۳- برای درج لوگو روی ویدیو و کلیپ می‌توانید از قسمت Text Watermark متن مورد نظر خود را نوشته و با کلیک روی گزینه Font رنگ و سایز نوشته دلخواه خود را تغییر دهید تا تغییرات گرافیکی را روی آن اعمال کنید. همچنین می‌توانید از بخش opacity شدت میران روشنایی متن را تغییر دهید و از قسمت Rotate نیز جهت نمایش آن را می تغییر دهید. از کادر Alignment می‌توانید جهت نمایش متن در صفحه نمایش را مشخص کنید.

با فعال کردن تیک گزینه Enable Scrolling متن داخل کادری قرار می‌گیرد که به صورت چرخشی در هنگام پخش فیلم حرکت می‌کند. با استفاده از مشخصه‌های موجود در این قسمت نیز می‌توانید عرض، افقی یا عمودی بودن و سرعت نمایش را مشخص کنید.

در نهایت پس از اعمال کردن تنظیمات خود روی گزینه Add کلیک کنید تا متن موردنظر به فیلم اضافه شود. می‌توانید چند متن متفاوت را به فیلم خود اضافه کنید.

اگر می‌خواهید در زمان مشخصی از فیلم یک متن را به آن اضافه کنید پس از Add کردن متن به داخل فیلم، دکمه پخش آن را بزنید تا فیلم پخش شود . اکنون نیز در هر بخشی از فیلم که می‌خواهید این متن نمایش داده شود، دکمه Add Key را در نوار زمان پایین برنامه کلیک کنید. برای حذف هم وقتی به قسمت مشخص شده Add Key رسیدید دکمه Delete Key را بزنید.

بیشتر بخوانید: «آموزش اتصال اکانت اینستاگرام به کلاب هاوس»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.