کاهش قیمت بیشتر مدل‌های خودرو در بازار

نرگس محرمی توسط نرگس محرمی
شروع اولین پیش‌فروش ایران خودرو در سال 1401

رسانه مدیاتی – بازار خودرو امروز با نوسان‌های قیمتی روبه‌رو بوده است. این در حالی است که انواع مدل‌های خودرو در بازار طی ۲۴ ساعت اخیر کاهش پیدا کرده است. برخی خودروها نیز همچنان در مسیر افزایشی در حال حرکت هستند که پراید ۱۳۲ نیز یکی از آن‌ها بوده است.

کاهش قیمت بیشتر مدل‌های خودرو در بازار

بیشتر خودروها دز ۲۴ ساعت اخیر ارزان شدند برخی خودروها نیز همچنان در مسیر افزایشی قرار دارند. برای مثال بین خودروهای پرایددر حالی که پراید ۱۳۱ طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر به قیمت ۱۱۱ میلیون تومان رسیده است، خودرو پراید ۱۳۲ مسیر دیگری را انتخاب کرده است و طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر به قیمت ۱۱۶ میلیون تومان رسیده است.

درباره قیمت پژو نیز مسیر حرکت اکثر خودرو‌های این گروه طی ۲۴ ساعت گذشته کاهشی بوده است. این در حالی است که پژو ۲۰۷ اتوماتیک در مدت زمان ۲ ساعت اخیر کاهش ۲ میلیون تومانی داشته است و در حال حاضر نیز با قیمت ۳۸۵ میلیون تومان معامله می‌شود. پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ نیز در این مدت ۵ میلیون تومان دیگر ارزان شده است و در حال حاضر ۸۲۵ میلیون تومان قیمت دارد و پژو پارس ساده مدل ۹۹ نیز در حالی امروز ۳ میلیون تومان ارزان شده است که این خودرو در روز‌های گذشته ثبات قیمت داشته است؛ پژو پارس ساده مدل ۹۹ در حال حاضر به قیمت ۲۱۵ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای گروه تیبا نیز در مدت زمان ۲۴ ساعت اخیر کاهش قیمت زیادی داشته است. این در حالی است که تیبا ۲ از قیمت ۱۳۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۱۳۳ میلیون تومان رسیده است و مدل صندوقدار این خودرو نیز در حالی امروز ۱۲۵ میلیون تومان قیمت خورده است که در روز‌های گذشته این خودرو به قیمت ۱۲۷ میلیون تومان در بازار معامله می‌شده است.

وضعیت در بازار خودرو‌های مونتاژ، اما به شکل دیگری است و خودرو سوزوکی گراند ویتارا از ۹۵۵ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به قیمت ۹۷۰ میلیون تومان رسیده است و سیتروئن سی ۳ نیز در حالی امروز ۸۶۰ میلیون تومان قیمت خورده است که این خودرو در روز‌های گذشته به قیمت ۸۵۵ میلیون تومان معامله می‌شده است.

به اشتراک گذاری این مطلب
کامنت خود را ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خروج از نسخه موبایل