کدام صرافی آنلاین بیشترین ارز دیجیتال را دارد؟

0

رسانه مدیاتی – کاربران برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی باید به سراغ صرافی ارزهای دیجیتال بروند. نام دیگر این صرافی‌ها Exchange است. افراد در این صرافی‌ها می‌توانند ارزهای دیجیتالی خود را به سایر ارزها نیز تبدیل کنند یا آن‌ها را بفروشند و به پول تبدیل کنند. به این منظور در ادامه مطلب آموزش می‌دهیم که کدام صرافی آنلاین بیشترین ارز دیجیتال را دارد؟

کدام صرافی آنلاین بیشترین ارز دیجیتال را دارد؟

به این نکته توجه داشته باشید که منظور از صرافی فقط صرافی‌های حضوری نیست و کاربران می‌توانند از صرافی‌های آنلاین نیز استفاده کنند که به صورت اپلیکیشن یا وب سایت ارائه شدند.

برای پاسخ به سوال کدام صرافی آنلاین بیشترین ارز دیجیتال را دارد؟ می‌توان گفت در اولین مرحله باید در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ثبت نام کنید. یکی از مزایایی که صرافی‌های آنلاین دارند این است که به حضور فیزیکی افراد نیازی نیست و همه فرآیندها به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود.

انتخاب صرافی مناسب و اینکه کدام صرافی آنلاین بیشترین ارز دیجیتال را دارد؟ ممکن است برای کاربران دشوار باشد. اما اگر از صرافی‌های قابل اعتماد استفاده کنند می‌توانند از امنیت پول خود مطمئن شوند. برای مثال صرافی‌های بایننس، هیوبی گلوبال،صرافی کوین بیس پرو، صرافی کراکن، صرافی کارنسی و والکس بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در جهان به شمار می‌روند.

۱- صرافی والکس

برای پاسخ به سوال کدام صرافی آنلاین بیشترین ارز دیجیتال را دارد؟ می‌توان گفت برای کاربران ایرنی والکس جز بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال به شمار می‌رود اما امکانات پیشرفته سایر صرافی‌ها را ندارد و از ارزهای دیجیتالی کمی پشتیبانی می‌کند. والکس مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد؛ برای مثال افراد به جای ریال می‌توانند از ارز دیجیتالی تتر برای مبادلات خود استفاده کنند همچنین روزانه تا 100 میلیارد تومان در ارز بیت کوین می‌توان مبادله انجام داد. کارمزد آن نیز کاملا مقرون به صرفه است.

۲- صرافی نوبیتکس

گفته می‌شود که صرافی نوبیتکس هم‌تراز با صرافی بایننس است و یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی به شمار می‌رود. این صرافی به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی دارد و در آن نیز دو بخش برای تبادل ارزهای دیجیتال وجود دارد. در یکی از آن‌ها می‌توان ارزها را به ریال تبدیل کرد و برعکس. در دیگری نیز می‌توان ارزهای دیجیتالی را به یکدیگر تبدیل کرد.

برای پاسخ به سوال کدام صرافی آنلاین بیشترین ارز دیجیتال را دارد؟ برخی افراد می‌گویند نوبیتکس قابل اعتماد نیست‌؛‌ زیرا نماد اعتماد الکترونیک ندارد. باید توجه کنید که هیچ یک از صرافی ها برای تبادل ارز دیجیتال نمی توانند نماد اعتماد الکترونیک دریافت کنند. چون این ارزها در ایران غیر قانونی هستند.

کدام صرافی آنلاین بیشترین ارز دیجیتال را دارد؟
کدام صرافی آنلاین بیشترین ارز دیجیتال را دارد؟

۳- صرافی اکسیر

یکی دیگر از بهترین صرافی‌ها برای کاربران ایرانی اکسیر است که طراحی سایت آن کامل ساده و قابل یادگیری است. همچنین پشتیبانی 24 ساعته دارد. از دیگر مزایای آن وجود فضای آزمایشی است. شما بدون ثبت نام و پرداخت وجه می توانید معاملات زیادی انجام دهید. واضح است که این معاملات سودی برای شما ندارند و فقط جنبه آموزشی دارند. اما همین نکته، این صرافی را از دیگر صرافی‌ها متمایز ساخته است.

برای پاسخ به سوال کدام صرافی آنلاین بیشترین ارز دیجیتال را دارد؟ می‌توان گفت در سال‌های اخیر مردم توجه زیادی به بازار ارزهای دیجیتالی داشتند. کاربران ایرانی نیز به این ارزها علاقه دارند اما با وجود تحریم‌ها علیه ایران شرایط کمی سخت شده است. برخی صرافی های آنلاین معروف، خدمات خود را برای ایرانیان ارائه نمی دهند. البته صرافی هایی مثل کوینکس هنوز هم به ایرانیان خدمت رسانی می کنند. باید در انتخاب صرافی مناسب دقت کنید. صرافی مورد نظر شما باید ارز دیجیتالی که می خواهید مبادله کنید را پشتیبانی کند. بهتر است از صرافی هایی استفاده کنید که پیشرفته تر باشند و گزینه های بیشتری برای ارائه خدمات داشته باشند.

زیاد شدن تحریم‌ها باعث شده است که کاربران ایران بخواهند  ارز خود را از کیف پول های خارجی بیرون آورند. در این صورت مجبورند از کیف پول های داخلی استفاده کنند. اما با انتخاب بهترین گزینه مطمئنا دچار مشکل نخواهند شد. صرافی هایی که در این قسمت بعد درموردشان صحبت خواهد شد، گزینه های مناسبی برای شما هستند. برخی صرافی ها خدمات خود را برای ایرانیان ارائه می دهند. بهتر است کاربران ایرانی از این صرافی ها کمک بگیرند.

بیشتر بخوانید: «ریپل چیست و چرا با بقیه ارزهای دیجیتال متفاوت است؟»

۴- صرافی سیتکس

مجموعه سیتکس تجربه ۲۰ ساله در زمینه فناوری اطلاعات دارذ. صرافی این مجموعه در سال 1399 افتتاح شد. این صرافی از افراد متخصص و خبره استفاده می‌کند. به کمک این افراد توانسته است در زمان کمی جزو صرافی های معتبر شود. از مزایای آن پشتیبانی از معروف ترین ارزهای دیجیتال است. سرعت انجام مبادلات در آن بسیار بالا است. پشتیبانی 24 ساعته دارد. هم با تومان و هم با ریال امکان تبادل ارزها وجود دارد.

۵- صرافی رمزینکس

برای پاسخ به سوال کدام صرافی آنلاین بیشترین ارز دیجیتال را دارد؟ می‌توان گفت صرافی ارز دیجیتال رمزینکس نیز از بهترین صرافی های ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی به شمار می‌رود. از مزایای آن سرعت بالای انجام تراکنش های آن است. همچنین کیف پول این صرافی از امنیت بالایی برخوردار است. از دیگر مزایای آن، اپلیکیشن این صرافی است. شما با نصب آن دیگر نیازی به ورود به سایت ندارید و می توانید مستقیم از اپ استفاده کنید. حتی می توانید ارزهای دیجیتال را با ارز تتر به جای ریال مبادله کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.