افزایش شدید قیمت خودرو در بازار

0

رسانه مدیاتی – قیمت برخی خودروها در بازار امروز با افزایش قیمت روبه‌رو شدند تا حدی که پژو پارس LX و رنو تندر ۹۰ E۲ با افزایش پنج میلیون تومانی بیشترین رشد قیمت را تجربه می‌کنند.

افزایش شدید قیمت خودرو در بازار

تعداد زیادی از محصولات سایپا و ایران خودرو امروز با افزایش قیمت زیادی در بازار روبه‌رو شدند. در این راستا رنو تندر ۹۰ و پژو پارس LX بیشتر از دیگر محصولات ایران خودرو گران شدند. مدل‌های مختلف پراید بین یک تا سه میلیون تومان و وانت زامیاد هم پنج میلیون تومان در مقایسه با روز سه‌شنبه افزایش قیمت دارند. قیمت روز خودور‌های ایران‌خودرو و سایپا را در ادامه مشاهده کنید.

طبق گزارش‌ها قیمت برخی خودروها در بازار امروز با افزایش قیمت روبه‌رو شدند تا حدی که پژو پارس LX و رنو تندر ۹۰ E۲ با افزایش پنج میلیون تومانی بیشترین رشد قیمت را تجربه می‌کنند. در این راستا قیمت پژو پارس LX و رنو تندر ۹۰ E۲ با افزایش پنج میلیون تومانی بین خودرو‌های داخلی بیشترین افزایش قیمت را داشتند. دو محصولی که به ترتیب ۲۵۵ میلیون تومان و ۳۲۵ میلیون تومان قیمت گذاری شدند. پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو ۲۰۶ صندوقدار هم هر کدام دو میلیون تومان ارزان شدند، اما قیمت ۶۶۵ میلیون تومانی هایما S۷ در بازار امروز از افت ۳۵ میلیون تومانی این خودرو ظرف ۲۴ ساعت گذشته خبر می‌دهد.

تعداد زیادی از خودروهای داخلی سایپا نیز با افزایش قیمت روبه‌رو شدند. وانت زامیاد از همه بیشتر. افزایش پنج میلیون تومانی وانت زامیاد قیمت آن را در بازار به ۲۳۵ میلیون تومان رساند. پراید ۱۳۱ و ۱۵۱ دو میلیون تومان و پراید ۱۳۲ سه میلیون تومان گران شدند. ساینا و کوئیک هم افزایش یک میلیون تومانی را تجربه کردند. اما تیبا ۲ پلاس برخلاف اکثر خودرو‌های سایپا یک میلیون تومان ارزان شد و ۱۴۹ میلیون تومان قیمت خورد.

بیشتر بخوانید: «خیانت دولت به سرمایه مردم در بورس | علت هجوم سرمایه ها به بازار ارزهای دیجیتال چیست؟»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.