چگونه پیام‌های واتساپ را به تلگرام منتقل کنیم؟

0
زمان مطالعه: 4 دقیقه

رسانه مدیاتی – پیام‌رسان واتساپ قابلیتی دارد که کاربران می‌توانند از آن برای ایجاد نسخه پشتیبان از پیام‌ها و چت‌هایی که با مخاطبان داشتند استفاده کنند. اما این قابلیت محدود است و برای انتقال از آیفون به اندروید با برعکس درست عمل نمی‌کند. در ادامه آموزش می‌دهیم که چگونه پیام‌های واتساپ را به تلگرام منتقل کنیم؟

چگونه پیام‌های واتساپ را به تلگرام منتقل کنیم؟

تلگرام در به‌روزرسانی جدید خود قابلیتی را ارائه کرده است که شما به وسیله آن می‌توان صحبت‌ها و چت‌های خود از یک پیام‌رسان مانند واتس‌اپ، لاین و یا کاکائو تاک را به تلگرام انتقال داد. به این منظور در ادامه آموزش می‌دهیم که چگونه پیام‌های واتساپ را به تلگرام منتقل کنیم؟

پیش از اینکه آموزش دهیم ما این قابلیت محدود است و برای انتقال از آیفون به اندروید با برعکس درست عمل نمی‌کند. در ادامه آموزش می‌دهیم که چگونه پیام‌های واتساپ را به تلگرام منتقل کنیم؟ باید به این نکته توجه داشته باشید زمانی که عملیات انتقال چت‌ها را انجام دادید پیام‌ها برای هر دو طرف و هر دو مخاطب نمایش داده خواهد شد.

علاوه بر آن نیز  پیام‌های انتقال داده شده در انتهای صفحه نمایش داده می‌شود اما زمان ارسال آن‌ها کاملا مشخص است. این قابلیت روی گوشی‌های آیفون و هم اندروید قابل اجرا است اما روش استفاده از آن برای هر نوع سیستم‌عامل  تفاوت دارد. برای انتقال پیام‌ها و چت‌ها از پیام‌رسان واتس‌اپ به تلگرام در سیستم‌عامل اندروید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

۱- در مرحله اول اینکه ما این قابلیت محدود است و برای انتقال از آیفون به اندروید با برعکس درست عمل نمی‌کند. در ادامه آموزش می‌دهیم که چگونه پیام‌های واتساپ را به تلگرام منتقل کنیم؟ پیام‌رسان واتساپ را باز کنید و روی چتی که قصد دارید آن را به تلگرام منتقل کنید ضریه بزنید.

چگونه پیام‌های واتساپ را به تلگرام منتقل کنیم؟

۲- در این بخش صفحه‌ای روبه‌روی شما باز می‌شود که باید روی منوی سه نقطه که گوشه سمت راست و بالا قرار دارد ضربه بزنید.

چگونه پیام‌های واتساپ را به تلگرام منتقل کنیم؟

۳- منویی روبه‌روی شما باز می‌شود که باید روی گزینه More ضربه بزنید.

۴- در این بخش روی گزینه Export Chat ضربه بزنید.

چگونه پیام‌های واتساپ را به تلگرام منتقل کنیم؟

۵- در این بخش آموزش اینکهما این قابلیت محدود است و برای انتقال از آیفون به اندروید با برعکس درست عمل نمی‌کند. در ادامه آموزش می‌دهیم که چگونه پیام‌های واتساپ را به تلگرام منتقل کنیم؟ برای شما پیام پرسشی با مضمون آیا می‌خواهید پیام‌های چند رسانه‌ای نیز به همراه متن منتقل شود یا نه برای شما ارسال می‌شود. اگر پیام‌های چند رسانه‌ای را نیز منتقل کنید، فضای بیشتر اشغال خواهد شد. اگر نمی‌خواهید پیام‌های چند رسانه‌ای نیز انتقال یابند روی گزینه Without Media ضربه بزنید و در غیر این صورت روی گزینه Included Media ضربه بزنید.

۶- در این بخش منویی روبه‌روی شما باز می‌شود که باید روی آیکون تلگرام ضربه بزنید.

چگونه پیام‌های واتساپ را به تلگرام منتقل کنیم؟

۷- با این کار همه چت‌ها در پیام رسان تلگرام برای شما نمایش داده می‌شود. در این بخش مخاطب یا چتی که قصد دارید پیام‌ها به آن منتقل شود را انتخاب کنید.

۸- در این بخش پنجره‌ای باز می‌شود که باید روی گزینه Import ضربه بزنید.

چگونه پیام‌های واتساپ را به تلگرام منتقل کنیم؟

۹- با این کار  اپلیکیشن تلگرام وارد کردن چت‌ها را شروع خواهد کرد.بلافاصله پس از اینکه کار وارد کردن چت‌ها پایان یافت، پیام کامل شدن پروسه برای شما نمایش داده می‌شود. از پنجره باز شده روی گزینه Done کلیک کنید.
چگونه پیام‌های واتساپ را به تلگرام منتقل کنیم؟

بیشتر بخوانید: «آموزش اتصال اکانت اینستاگرام به کلاب هاوس»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.