سامسونگ احتمالا تولید گوشی‌های ارزان قیمت را تعلیق کند

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – طبق گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است سامسونگ الکترونیکس اعلام کرد که در حال حاضر درباره روند تعلیق تولید تلفن ارزان قیمت جدید خود تصمیم‌گیری نکرده است.

سامسونگ احتمالا تولید گوشی‌های ارزان قیمت را تعلیق کند

کمپانی سامسونگ این پاسخ را به گزارشی داد که طبق آن، این شرکت تولید گلکسی اس ۲۱ فان ادیشن را به دلیل کمبود تراشه متوقف کرده است.

سامسونگ نیز با انتشار پیامی اعلام کرد: «با وجود اینکه نمی‌توانیم درباره جزئیات محصول عرضه نشده صحبت کنیم اما در حال حاضر هیچ چیز در خصوص تعلیق تولید مطرح شده مشخص نیست.»

طبق گزارش‌هایی که بلومبرگ منتشر کرده است نشریه الکترونیک تایمز کره جنوبی روز یکشنبه به نقل از یک منبع آگاه گزارش کرده بود این کمپانی تولید مدل ارزان قیمت گلکسی اس ۲۱ را به علت کمبود تراشه شرکت کوالکام معلق کرده است. این گزارش بعدا حذف شد.

بحث متوقف شدن تولید گوشی‌های پرطرفدار سامسونگ موضوعی است که به سادگی نمی‌توان از آن گذر کرد. این احتمال نیز وجود دارد که تولید آن با تاخیر زیادی روبه‌رو شود. ممکن است کمپانی سامسونگ موفق شود تا مشکل کمبود تراشه را برطرف کند که به نظر می‌رسد مهم‌ترین دلیل توقف تولید گوشی هوشمند گلکسی اس ۲۱ اف ای است؛ اما کوالکام چندی پیش گفته بود کمبود تراشه احتمال دارد تا اواخر سال ۲۰۲۱ ادامه داشته باشد. البته اینتل نیز گفته بود کمبود تراشه ممکن است تا چند سال ادامه یابد. در نهایت باید منتظر ماند و دید که این کمپانی بزرگ درباره این روند چه اطلاعاتی را منتشر می‌کند.

گفته می‌شد  مدل اس ۲۱ فان ادیشن امسال وارد بازار گوشی همراه شود. با انتشار این گزارش، سامسونگ هنوز چیزی را به صورت رسمی تایید یا رد نکرده است. دلیل حذف مقاله ETNews نیز مشخص نیست؛ اما بیانیه‌ مذکور که برای بلومبرگ صادر شده است، بی‌شک جای بحث زیادی دارد.

بیشتر بخوانید: «تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از ویدیوهای کوتاه در فیس بوک درآمد کسب کنند»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.