پرداخت پاداش بازنشستگان تامین اجتماعی تا پایان تیرماه

2
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – به گفته رئیس سازمان برنامه و بودجه لایحه همسان‌سازی حقوق بازنشستگان پس از تصویب در هئیت وزیران با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی تقدیم خواهد شد.

پرداخت پاداش بازنشستگان تامین اجتماعی تا پایان تیرماه 

محمد باقر نوبخت در جلسه هم‌اندیشی با نمایندگان تشکل‌های فرهنگیان و برخی از مدیران سازمان‌ها و نهادهای مرتبط و فعالان این حوزه اعلام کرد: «موضوع لایحه همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در دستور جلسه آتی هیات دولت مطرح می شود که پس از تصویب در هیات وزیران با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی تقدیم خواهد شد.»

رتبه‌بندی فرهنگیان نیز از مهمترین هدف‌های این جلسه بود. در این مورد همه حاضرین بر این نکته تاکید داشتند که بحث نظام رتبه بندی معلمان و فوق العاده ویژه برای فرهنگیان دو موضوع مجزا و هر کدام تابع قانون خاص خود است.

علاوه بر این موارد مشخص شد در بحث اعطای فوق العاده ویژه به فرهنگیان همانند سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها حداکثر تا ۳۵ درصد حقوق و فوق العاده‌های مستمر به نحوی که متوسط پرداختی از ۶۰ درصد سقف تجاوز نکند (میانگین ٢١درصد) به همه کارمندان اداری و آموزشی و تمامی کادر شاغل در مدرسه وزارت آموزش و پرورش از تاریخ یکم تیرماه سال جاری تعلق و احکام مربوط در اسرع وقت توسط وزارت آموزش و پرورش صادر شود.

همچنین گفته می‌شود که بحث رتبه بندی معلمان عین مفاد مصوبه نمایندگان مجلس با تاریخ اجرای یکم فروردین سال ۱۴۰۰ به انجام برسد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه در خصوص پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ١٣٩٩ مجددا تاکید کرد که طبق برنامه ریزی‌های انجام شده تا پایان تیرماه ١۴٠٠ حتماً پاداش این بازنشستگان پرداخت خواهد شد. در پایان جلسه در خصوص پرداخت مطالبات معلمان مدارس خارج کشور دستورات لازم جهت بررسی و اقدام مقتضی صادر شد.

بیشتر بخوانید:‌ «خیانت دولت به سرمایه مردم در بورس | علت هجوم سرمایه ها به بازار ارزهای دیجیتال چیست؟»

2 نظرات
  1. مسعود می گوید

    چرا مابه النفاوت حقوق فروردین ماه بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت نمیشود قرار بود هفته اول خرداد پرداخت شود

  2. شیرزاد می گوید

    باسلام.من بازنشسته سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سال ۱۳۹۹ میباشم که بیمه تامین اجتماعی داشتم.باتوجه به گفته های آقای نوبخت پاداش بازنشستگی ما در پایان همین ماه پرداخت میشود.لطفا پاسخ دهید.باتشکر.بازنشسته تامین اجتماعی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.