رونمایی کلاس Assassin بازی Diablo 2: Resurrected در ترلیر جدید

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – طبق گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است بلیزارد در آخرین قسمت سری تریلر‌های کلاس‌های قابل بازی Diablo 2: Resurrected، از کلاس Assassin رونمایی کرده است.

رونمایی کلاس Assassin بازی Diablo 2: Resurrected در ترلیر جدید

بلیزارد تریلر جدیدی منتشر کرده است که کلاس Assassin یا قاتل را از بازی Diablo 2: Resurrected به نمایش می‌گذارد و با انتشار این تریلر، سری تریلرهای معرفی کلاس‌های این بازی را به پایان رساند. این کلاس توسط بسته‌ی الحاقی Lord of Destruction به بازی اصلی دیابلو 2 اضافه شده بود. کلاس اساسین در قدرت‌های Shadow (سایه‌ای)، هنرهای رزمی و استفاده از تله‌ برای آسیب به دشمنان مهارت دارد و همچنین می‌تواند از یک جفت چنگال در هریک از دستانش استفاده کند.

اساسین با استفاده از قابلیت Blade Fury می‌تواند چندین خنجر را به سمت دشمنان پرتاب کند. او همچنین دارای قدرتی به نام Phoenix Strike است که به دشمنان آسیب‌هایی از نوع جادویی وارد می‌کند. علاوه‌براین‌ها، اساسین قابلیتی به نام Cobra Strike دارد که باعث می‌شود با آسیب به دشمنان، جان و انرژی خودش پر شود. مهارت Cloak of Defense اساسین نیز روی قدرت دفاعی خود بازیکن تاثیر مثبت و روی قدرت دفاعی دشمنان تاثیر منفی می‌گذارد. این کلاس همچنین می‌تواند از انواع‌و‌اقسام مین‌ها به‌عنوان تله استفاده کند و نوعی سلاح را به خدمت می‌گیرد که به‌صورت خودکار به دشمنان شلیک می‌کند.

کلاس اساسین را می‌توان از کلاس‌های نسبتا متفاوت Diablo 2: Resurrected دانست که از راه‌های مختلف و بعضا منحصر‌به‌فردی به دشمنان آسیب وارد می‌کند. او به‌عنوان یکی از کلاس‌های اصلی این بازی به کلاس‌هایی چون Paladin (پهلوان)، Barbarian (بربر)، Sorceress (ساحره)، Druid (کاهن)، آمازون و نکرومنسر می‌پیوندد. Diablo 2: Resurrected در تاریخ ۲۳ سپتامبر (۱ مهر) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پی سی منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید: «تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از ویدیوهای کوتاه در فیس بوک درآمد کسب کنند»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.