اعلام نتایج قرعه کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد ثبت نام در طرح فروش فوری ۴ خودرو ایران خودرو که از ۲۰ مهر تاپایان روز گذشته ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ادامه داشت که قرعه کشی ایران خودرو در امروز شنبه ۲۴ مهر با حضور نهاد‌های نظارتی برگزار می‌شود و نتایج قرعه کشی ایران خودرو و همچنین اسامی برندگان ایران خودرو با کد ملی و کد پیگیری بر روی سایت ایران خودرو قرار می‌گیرد.

اعلام نتایج قرعه کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو

امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۰ قرعه کشی فروش فوری ۴ محصول ایران خودرو با حضور نهادهای نظارتی درمحل همیشگی ایران خودرو برگزار می شود و متقاضیانی که در این طرح ثبت نام خودروهای ایران خودرو ثبت نام نموده اند جهت کسب اطلاعات کامل از قیمت محصولات ایران خودرو تا نتایج قرعه کشی ایران خودرو و لینک اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی و همچنین نحوه واریز وجه برندگان ایران خودرو و سایر جزئیات با راهبرد معاصر همراه باشید. همچنین لازم به ذکر است که نتایح قرعه کشی نتایج قرعه کشی فروش فوری ۴ خودرو رانا پلاس، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ، دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک و پارس بنزینی بر روی سایت ایران خودرو قرار می گیرد.

برندگان فروش فوری ایران خودرو در مهر ۱۴۰۰ که با عرضه ۴ خودرو رانا پلاس، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ، دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک و پارس بنزینی طی سه روز از ۲۰ مهر تا ۲۳ مهر فروش فوری این محصول را اجرا کرد در امروز شنبه ۲۴ مهرماه از طریق قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی انتخاب خواهند شد. متقاضیان ثبت نام فروش فوری ایران خودرو می توانند با ورود به سایت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir از نتایج قرعه کشی ایران خودرو آگاه شوند.

شرایط عمومی ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو

 1. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو ارائه می‌شود.
 2. متقاضی باید اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) را ارائه کند.
 3. متقاضیان در مدت زمان ۴۸ ماه اخیر نباید در شرکت‌های سایپا و این خودرو ثبت نام داشته و به نام آن‌ها فاکتور صادر شده باشد.
 4. امکان خرید انصرافی و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد.
 5. شماره کارت، شماره شبا و شماره تلفن همراهی که در ثبت‌نام اعلام می‌شود، حتما باید به نام شخص متقاضی باشد.
 6. ثبت نام برای مشتریان حقوقی انجام نخواهد شد.
 7. کد نمایندگی که در مرحله دوم واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می‌شود باید طبق آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.
 8. انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.
 9. گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از گذشت زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی‌ها به منظور دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود. در مراجعه به نمایندگی نیز کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو لازم است.
 10. سند و فاکتور فروش خودرو به مدت یک سال رهن در شرکت ایران خودرو باقی خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشترى و فک رهن تحویل مشتریان گرامى خواهد شد.
 11. امکان ثبت نام برای متقاضیانی که پلاک فعال انتظامی دارند (نصب بر روی خودرو) انجام نخواهد شد.
 12. افرادی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام کنند، ثبت نام آن‌ها لغو می‌شود و تا ۳ سال نمی‌توانند در تمامی طرح‌های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو شرکت کنند.
 13. در این بخش‌نامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.