آموزش افزایش اندازه فونت واتساپ

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – یکی از قابلیت های بسیار کاربردی واتساپ امکان تغییر سایز فونت در واتساپ است. با استفاده از قابلیت تغییر سایز فونت واتساپ این امکان برای شما فراهم می شود تا سایز فونت پیام های چت را به سایز دلخواه خود تغییر دهید. در ادامه آموزش افزایش اندازه فونت واتساپ را ارائه می‌کنیم.

آموزش افزایش اندازه فونت واتساپ

با توجه به اینکه واتساپ امکان تغییر سایز فونت را برای کاربران خود فراهم کرده است، اگر قصد دارید سایز فونت واتساپ خود را تغییر دهید لازم است مراحل زیر را انجام دهید:

۱- در اولین گام شما باید وارد برنامه واتساپ نصب شده روی گوشی تلفن همراه خود شوید.

۲- سپس در صفحه اصلی واتساپ علامت سه خط قرار گرفته در بالای صفحه را لمس نمایید تا منوهای اصلی واتساپ به شما نمایش داده شوند.

آموزش افزایش اندازه فونت واتساپ

۳- از میان منوهایی که برای شما باز می شود، گزینه Settings را انتخاب نمایید تا وارد صفحه مربوط به تنظیمات واتس اپ شوید.

آموزش افزایش اندازه فونت واتساپ

۴- در صفحه تنظیمات واتساپ گزینه ای تحت عنوان Chats وجود دارد جهت تغییر سایز فونت در واتساپ باید این گزینه را انتخاب نمایید.

آموزش افزایش اندازه فونت واتساپ

۵- حال تنظیمات مربوط به چت واتس اپ به شما نمایش داده می شود. در این مرحله باید از میان گزینه های موجود، گزینه Font size را انتخاب کنید.

آموزش افزایش اندازه فونت واتساپ

۶- در این مرحله باکسی به صورت پاپ آپ به شما نشان داده می شود که شامل سه گزینه زیر است:

  • Small
  • Medium
  • Large

۷- با استفاده از این سه گزینه می توانید اندازه فونت واتس اپ را به ترتیب در سه حالت کوچک، متوسط و بزرگ قرار دهید. برای این کار تنها کافی است سایزی که تمایل دارید اعمال شود را انتخاب نمایید.

امکان تغییر فونت واتساپ یکی از قابلیت هایی است که این پیامرسان برای کاربران خود فراهم کرده است. با بهره گیری از این ویژگی شما می توانید سایز فونت چت های واتساپی خود را به هر میزان که تمایل دارید، کوچک یا بزرگ کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.