اضافه شدن احتمالی نقشه‌ های قدیمی سری هیلو به بازی Halo Infinite

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد طبق جدیدترین مصاحبه‌ی جوزف استیتن، به‌نظر می‌رسد نقشه‌های قدیمی سری هیلو در آینده به بخش چندنفره‌ی بازی Halo Infinite راه پیدا خواهند کرد.

اضافه شدن احتمالی نقشه‌ های قدیمی سری هیلو به بازی Halo Infinite

در هفته‌ی گذشته شاهد عرضه‌ی فصل دوم بخش چندنفره‌ی بازی Halo Infinite بودیم اما به‌گفته‌ی سازندگان، شروع این فصل طبق برنامه‌ها به خوبی پیش نرفت. بسیاری از بازیکنان به انتشار آهسته‌ی محتوای جدید برای جدیدترین نسخه‌ی هیلو اعتراض دارند. بااین‌حال به‌نظر می‌رسد که تیم توسعه‌ی بازی Halo Infinite در استودیوی ۳۴۳ اینداستریز برنامه‌های زیادی دارد تا بار دیگر رضایت و همراهی طرفداران این سری شوتر را به‌دست آورد.

به‌نظر می‌رسد که جوزف استیتن، کارگردان خلاق بازی Halo Infinite در مصاحبه‌ی اخیر خود با برنامه Kinda Funny به عرضه‌ی نقشه‌های بخش چندنفره از نسخه‌های قدیمی مجموعه هیلو در آینده در بازی هیلو اینفینیت اشاره کرده است. درواقع استیتن در پاسخ به سؤال پیرامون اضافه شدن این نقشه‌های قدیمی به بازی Halo Infinite ابتدا لبخندی زد و سپس آن را ایده‌ی خوبی توصیف کرده است. او در ادامه گفت:

«همان‌طور که نمی‌توانم در مورد برخی موارد صحبت کنم اما قادر هستم پیرامون برخی مسائل دیگر حرف بزنم. چندین نقشه‌ی عالی در سری هیلو وجود دارد. من فکر می‌کنم در این زمینه همه‌ی ما علاقه‌ی شخصی خود را داریم. Guardian، [Blood] Gulch و The Pit، نقشه‌های زیادی [در سری] وجود دارد که عالی هستند. فکر می‌کنم بازی کردن در آن نقشه‌ها عالی باشد، اینطور نیست؟ به نظرم سرگرم‌کننده است».

با شروع فصل دوم بازی Halo Infinite، دو نقشه‌ی جدید در اختیار بازیکنان قرار گرفت. بااین‌حال به‌نظر می‌رسد اضافه شدن نقشه‌های کلاسیک بیشتر از سری هیلو راه بسیار خوبی برای راضی نگه داشتن بازیکنان از نظر محتوا باشد.

بیشتر بخوانید: «تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از ویدیوهای کوتاه در فیس بوک درآمد کسب کنند»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.