آموزش اتصال مک بوک به تلویزیون

0
زمان مطالعه: 3 دقیقه

رسانه مدیاتی – در این مطلب آموزش اتصال مک بوک به تلویزیون را ارائه می‌کنیم. برای این کار ابتدا از کابل یا AirPlay برای نمایش صفحه مک بوک خود استفاده کنید.

آموزش اتصال مک بوک به تلویزیون

در این این مقاله آموزش اتصال کامپیوتر مک بوک خود را به تلویزیون، از جمله استفاده از کابل برای اتصال آنها یا اتصال بی سیم با AirPlay و تلویزیون هوشمند را ارائه می‌کنیم. برای این کار کامپیوتر مک بوک خود را به صفحه تلویزیون برای داشتن صفحه نمایش بزرگتر برای کار وصل کنید. اگر تلویزیون هوشمند دارید، ساده ترین راه برای اتصال مک بوک به تلویزیون استفاده از AirPlay است.

قبل از شروع کار برای اتصال مک بوک خود به تلویزیون هوشمند، مطمئن شوید که هر دو در یک شبکه هستند و روشن هستند.

۱- ابتدا به بخش Settings > Displays در در مک بوک خود بروید.

آموزش اتصال مک بوک به تلویزیون

۲- در این بخش از آموزش اتصال مک بوک به تلویزیون منوی کشویی گزینه AirPlay Display را انتخاب کنید.

آموزش اتصال مک بوک به تلویزیون

۳- تلویزیون هوشمند یا دستگاهی را که می خواهید به عنوان نمایشگر برای مک بوک خود استفاده کنید، انتخاب کنید.

۴- هنگامی که اتصال برقرار شد، ممکن است یک پنجره کوچک در تلویزیون هوشمند شما ظاهر شود. اگر می خواهید از تلویزیون خود به عنوان نمایشگر دوم برای مک بوک خود استفاده کنید، گزینه Gather Windows را در صفحه مک بوک خود انتخاب کنید تا تمام پنجره ها به هم نزدیک شوند و صفحه نمایش شما گسترش یابد. سپس می توانید از تلویزیون خود به عنوان یک مانیتور دوم استفاده کنید.

آموزش اتصال مک بوک به تلویزیون

۵- اگر می‌خواهید صفحه مک‌بوک خود را در تلویزیون هوشمند خود مشاهده کنید، در تنظیمات صفحه نمایش خود Arrangement را انتخاب کنید و نمایشگر آینه را انتخاب کنید.

۶- در پایان آموزش اتصال مک بوک به تلویزیون زمانی که کارتان تمام شد و می‌خواهید مانیتور را جدا کنید، از دستورالعمل‌های بالا استفاده کنید و در مرحله 3، خاموش را انتخاب کنید.

از طرف دیگر، می‌توانید روی Control Center در نوار منو کلیک کنید و Screen Mirroring را انتخاب کنید، سپس تلویزیونی را که می‌خواهید صفحه نمایش خود را در آن مشاهده کنید، انتخاب کنید. هنگامی که اتصال کامل شد، می توانید گزینه انعکاس یا گسترش صفحه نمایش خود را انتخاب کنید. پس از پایان کار، دوباره Screen Mirroring را باز کنید و روی نام تلویزیونی که وصل کرده اید کلیک کنید تا اتصال پایان یابد.

بیشتر بخوانید: «تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از ویدیوهای کوتاه در فیس بوک درآمد کسب کنند»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.