پاول دورف: برای ادامه کار تلگرام به مشترکان کمی نیاز داریم

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – گزارش هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می دهد پاول دورف، موسس تلگرام اعلام کرد اپلیکیشن تلگرام تنها به شمار اندکی از مشترکان پولی برای پوشش هزینه‌های خود نیاز دارد.

پاول دورف: برای ادامه کار تلگرام به مشترکان کمی نیاز داریم

دورف دهم ژوئن گفته بود کاربرانی که مشترک “تلگرام پریمیوم” شوند، از ظرفیت بالاتری برای چت و بارگذاری رسانه و فایل برخوردار خواهند بود و خاطرنشان کرده بود: سرویس پولی تضمین می کند که این اپلیکیشن توسط کاربران تامین مالی خواهد شد نه تبلیغات.

همان طور که گفته شد پاول دورف، موسس تلگرام اعلام کرد اپلیکیشن تلگرام تنها به شمار اندکی از مشترکان پولی برای پوشش هزینه‌های خود نیاز دارد. پاول دورف روز سه شنبه در کانال تلگرام خود گفت: زیبایی “تلگرام پریمیوم” این است که اگر تنها ۲.۵ تا سه درصد از کاربران ما مشترک این سرویس شوند، تلگرام هزینه‌های خود را پوشش خواهد داد و صرفا توسط کاربرانش حمایت خواهد شد. این امر به منزله دوران جدید کاربر محور در تاریخ سرویسهای شبکه اجتماعی است.

سرویس جدید “تلگرام پریمیوم” به کاربران این سرویس پولی، شماری قابلیت‌های جدید فراهم می‌کند و در عین حال، دسترسی آنها به اپلیکیشن اصلی و رایگان تلگرام حفظ می‌شود. هزینه “تلگرام پریمیوم” با توجه به منطقه سکونت کاربر، متغیر است اما برای کاربران آمریکا، ۴.۹۹ دلار است. در بعضی از کشورها، پیامهای اسپانسری نمایش داده می‌شوند اما این تبلیغات دیگر برای مشترکان سرویس پولی ظاهر نخواهند شد.

بر اساس گزارش رویترز، تلگرام و سیگنال به دلیل نگرانیهای فزاینده نسبت به حریم خصوصی در واتس‌اپ، کاربران بیشتری را جذب کرده اند. طبق اعلام وب سایت تلگرام، این سرویس پیام رسان ۵۰۰ میلیون کاربر ماهانه فعال دارد و در میان ۱۰ اپلیکیشن رکوددار بیشترین میزان دانلود در جهان قرار دارد.

بیشتر بخوانید: «تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از ویدیوهای کوتاه در فیس بوک درآمد کسب کنند»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.