اعلام قیمت بعدی بیت‌کوین توسط ماینرها

0 1
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – گزارش های اخیر نشان می دهد در حالی که قیمت بیت‌کوین همچنان حدود ۲۲هزار دلار در نوسان است، به نظر می‌رسد که ماینرها به چرخش سریع دارایی امیدوارند.

اعلام قیمت بعدی بیت‌کوین توسط ماینرها

طی هفت روز گذشته، قیمت بیت‌کوین از ۳۶۷ میلیارد دلار در اول جولای به ۴۱۴ میلیارد دلار افزایش یافته و در همین حال، پیشرفت‌های جالبی در رابطه با ذخایر ماینر نیز به ثبت رسیده است.

بر اساس تجزیه و تحلیل داده‌های نموداری کریپتو کوانت، کاهش قابل‌توجهی در ذخایر استخراج بیت کوین در دو هفته گذشته مشاهده شده است.

با وجود منحنی صعودی قیمت بیت‌کوین در این هفته، این کاهش می‌تواند نشانه‌ای از کاهش اعتماد به بازگشت قیمت باشد. داده‌ها نشان می‌دهند که در دو هفته گذشته حدود ۴۳۰۰ بیت‌کوین کاهش یافته که بیانگر موقعیت‌های حفاطتی در برابر سقوط قیمت است.

به نظر می‌رسد روند کلی در جامعه استخراج بیت‌کوین حول محور انتقال دارایی‌ها به بازار معاملات مشتقه است همچنین شاید سیگنال واضحی برای پیش‌بینی کاهش بیشتر قیمت بیت‌کوین باشد.

ماینرها به‌طور کلی به انتقال به بازار معاملات مشتقه ادامه می‌دهند. ذخایر ماینرها در دو هفته گذشته ۴۳۰۰ بیت‌کوین کاهش یافته است. احتمالا این نقل و انتقالات به بازار مشتقه، پوششی در برابر سقوط‌های آتی است و به قصد فروش نیست.

پشتیبان این تحلیل، یافته‌های گلس‌نود است که استخراج‌کنندگان بیت‌کوین، سکه را از ذخایر خود توزیع می‌کنند. گفته می‌شود که درآمد حاصل از استخراج بیت‌کوین از زمان بالاترین رکورد ۵۶ درصد کاهش یافته است. با کاهش ۵۶ درصدی درآمد استخراج‌کنندگان بیت‌کوین نسبت به بالاترین سطح تاریخ، ما شاهد توزیع بیت‌کوین از ذخایر خود توسط ماینرها هستیم. همچنین اگر هزینه تولید بیت‌کوین ۱۳۲ درصد افزایش یافت، اوضاع برای جامعه ماینرها بدتر خواهد شد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۹۴۵.۱۴ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۸۷ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۳.۱۲ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۳ درصد افزایش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵.۹۵ میلیارد دلار است که ۳۵.۲۷ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۴.۶۹ میلیارد دلار است که ۸.۳۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۵۰.۵۷ میلیارد دلار است که ۹۰.۳۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

بیشتر بخوانید: «تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از ویدیوهای کوتاه در فیس بوک درآمد کسب کنند»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.