بیت کوین به سرمایه‌گذاران سود می‌دهد؟

0 0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد با کاهش قیمت بیت‌کوین به زیر ۲۱ هزار دلار، این رمزارز پیشرو به بهترین سود هفتگی در سه ماه اخیر چشم دوخته است.

بیت کوین به سرمایه‌گذاران سود می‌دهد؟

عملکرد قیمت بیت‌کوین تقریبا در مسیر رسیدن به بزرگترین پیشرفت خود از ماه مارس در نمودار هفتگی است اما هر چیزی ممکن است قبل از آن رخ دهد.

بیت‌کوین (BTC) در بسته شدن هفتگی ۱۰ جولای به پایین‌ترین سطح سه روزه خود رسید و ۲۱ هزار دلار به‌عنوان سطح حمایتی کوتاه‌مدت جایگاه خود را از دست داد.

داده‌ها نشان می‌دهند که بیت‌کوین برخی از سودهای خود را نسبت به اوایل هفته کاهش داده اما همچنان به دنبال بهترین سود هفتگی خود از ماه مارس است.

عدم تداوم شکست بیت‌کوین باعث خوش‌بینی محتاطانه برخی از مفسران قبل از شروع هفته جدید شد. به نقل از کوین، مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر محبوب حوزه کریپتو می‌گوید: «بازارها واگرایی‌های صعودی در بازه زمانی بالاتری را نشان می‌دهند و این احساسات مشابه احساسات در مراسم تشییع جنازه است».

یک دستورالعمل برای برگشت وجود دارد و می‌تواند بسیار سریع شتاب بگیرد؛ «زمانی سرمایه‌گذاری کنید که هیچ کس علاقه‌ای به خرید ندارد و وقتی همه علاقه‌مند هستند دارایی خود را بفروشید».

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۹۱۶.۶۳ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۸۳ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۲.۸۳ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۲۷ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۴.۱۸ میلیارد دلار است که ۰.۹۷ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۴.۴۱ میلیارد دلار است که ۸.۱۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۴۸.۸۲ میلیارد دلار است که ۹۰.۱۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

بیشتر بخوانید: «تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از ویدیوهای کوتاه در فیس بوک درآمد کسب کنند»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.