حضور عمران‌تل در اولین کنگره موبایل ایران

0 184
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
کنگره موبایل ایران، نخستین و بزرگ‌ترین رویداد موبایل و ارتباطات با محورهای زیست‌بوم موبایل، نمایشگاه نرم‌افزار و سخت‌افزار موبایل و جایزه ستاره‌های موبایل ایران از تاریخ 2 تا 5 اسفندماه 1401 در سایت نمایشگاهی ایران مال برگزار می‌شود. عمران تل به‌عنوان واردکننده و ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش انواع گوشی‌های موبایل در کنگره موبایل ایران حضور دارد.
عبد المهدی اسدی مدیرعامل عمران تل و عضو هیئت‌مدیره انجمن موبایل گفت با توجه به افزایش نرخ دلار و همچنین عوض شدن سیاست ارزی واردات موبایل و نگرفتن ارز نیمایی برای گوشی‌های بالای 300 دلار افزایش قیمت خواهیم داشت.
واردات برند فرانسوی Wiko که یک برند اقتصادی است با وجود گذشتن یک سال از ورود آن به کشور باعث شد افرادی که توان مالی بالایی ندارند، بتوانند با هزینه مناسب یک گوشی باکیفیت تهیه کنند. همچنین عمران تل در کنار واردات برند Wiko، خدمات پس از فروش خوبی برای آن در نظر گرفتند و گارانتی آن‌ها را از 18 ماه به 24 ماه تغییر داد و سعی دارد همه شرایط را برای مصرف‌کننده نهایی بهینه کنند.

اسدی افزود، در کنگره‌ای که برگزار شد، Wiko تنها برند تلفن همراهی بود که به‌صورت رسمی در نمایشگاه رونمایی شد.

ایشان نتیجه کنگره موبایل را افزایش تعامل بین شرکت‌های واردکننده، تولیدکنندگان و فروشگاه‌ها دانست و گفت این کنگره می‌تواند فرصتی برای ارتقای صنعت موبایل کشور باشد و بازار متلاطم آلان را همگن‌تر کند و باعث تبادل اطلاعات و ایده‌ها و همچنین شناسایی بهتر بازار شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.