چطور اکانت لینکدین بسازیم؟ – روش ساخت اکانت لینکدین از طریق اپلیکیشن

0 5
زمان مطالعه: 3 دقیقه

رسانه مدیاتی – لینکدین یکی از شبکه‌های پرکاربرد اجتماعی است که با هدف بهبود کسب‌وکار فعالیت می‌کند. به این منظور روش ساخت اکانت لینکدین را آموزش می‌دهیم.

لینکدین محل مناسبی برای کارفرمایان و افراد جویای شغل است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند  از این شبکه اجتماعی استفاده کنند و با مشاهده پروفایل با سایر افراد ارتباط برقرار کنند. ساخت اکانت لینکدین به صورت رایگان و از راه اپلیکیشن و وب‌سایت انجام می‌شود. در ادامه روش ساخت اکانت لینکدین از طریق اپلیکیشن را به صورت مرحله به مرحله آموزش می‌دهیم.

۱- پس از اینکه نسخه جدید اپلیکیشن لینکدین را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کردید، ابتدا برنامه را اجرا و سپس روی گزینه ‌NOT A MEMBER? JOIN NOW کلیک کنید.

ساخت اکانت در لینکدین۲- صفحه‌ای مقابل شما باز می‌شود که باید نام، نام خانوادگی، ایمیل و پسورد خود را وارد کنید. پس از پر کردن مواردی که ذکر شد روی گزینه Agree & Join کلیک کنید.

۳- در این مرحله باید نام کشور و کدپستی خود را وارد کنید سپس روی گزینه Next کلیک کنید.

ساخت اکانت در لینکدین۴- اگر می‌خواهید که اکانت شما براساس اطلاعات تحصیلی باشد روی گزینه I’m a student کلیک کنید و پس از آن نیز فیلدهایی که خواسته شد را پر کنید. در غیر این صورت در دو قسمت موجود عنوان شغلی و کمپانی فعلی یا اخیری که در آن فعالیت کردید وارد کنید.

۵- روی گزینه Continue کلیک کنید.

۶- یک کد به ایمیلی که وارد کردید ارسال می‌شود، باید آن را در محل مورد نظر وارد کنید. سپس روی گزینه Agree & Confirm کلیک کنید و وارد مرحله بعد شوید.

۷- اگر می‌خواهید لیست مخاطبین خود را با لینکدین همگام کنید روی گزینه Continue کلیک کنید. در غیر این صورت روی گزینه Skip کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید.

ساخت اکانت در لینکدین۸- در این مرحله لیست برخی افراد که ممکن است آن‌ها را بشناسید به شما نشان داده می‌شود. اگر می‌خواهید فردی را به لیست خود اضافه کنید روی گزینه Connect کلیک کنید. در غیر این صورت گزینه Skip را انتخاب کرده و وارد مرحله بعد شوید.

۹- برای اینکه بتوانید تصویر پروفایل خود را انتخاب کنید روی گزینه Add a Photo کلیک کنید. در غیر این صورت گزینه Skip را برای رفتن به مرحله بعد انتخاب کنید.

ساخت اکانت در لینکدین۱۰- پس از اینکه همه مراحلی که ذکر شد را طی کردید، مراحل ساخت اکانت لینکدین خاتمه می‌یابد. بنابراین می‌توانید از قابلیت‌های متنوع آن استفاده کنید.

ساخت اکانت در لینکدین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.