کاهش مجدد قیمت دلار

0

رسانه مدیاتی – طبق گزارش‌های اخیر قیمت دلار دوباره کاهش پیدا کرد. امروز قیمت خرید هر دلار ۲۳ هزار و ۱۲۹ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۸ هزار و ۳۴۴ تومان بود.

کاهش مجدد قیمت دلار

گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد که نرخ دلار در صرافی‌های بانکی امروز پنجشنبه، ۲۰ خردادماه با ۲۵ تومان کاهش در مقایسه با روز گذشته به رقم ۲۳ هزار و ۵۹۶ تومان رسید.

قیمت فروش یورو نیز در ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه امروز با ۷۲ تومان افزایش نسبت به روز گذشته به رقم ۲۸ هزار و ۹۱۷ تومان رسید. امروز قیمت خرید هر دلار ۲۳ هزار و ۱۲۹ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۸ هزار و ۳۴۴ تومان بود.

نرخ دلار در صرافی‌های بانکی امروز پنجشنبه، ۲۰ خردادماه با ۲۵ تومان کاهش در مقایسه با روز گذشته به رقم ۲۳ هزار و ۵۹۶ تومان رسید. علاوه بر این موارد که گفته شد، نرخ خرید دلار در بازار تشکیل شده ارزی ۲۳ هزار و ۱۶۴ تومان و نرخ فروش آن ۲۳ هزار و ۳۷۵ تومان اعلام شد. نرخ خرید یورو نیز در این بازار ۲۸ هزار و ۲۲۷ تومان و نرخ فروش آن نیز ۲۸ هزار و ۴۸۳ تومان اعلام شد.

طبق گزارش‌های اخیر قیمت دلار دوباره کاهش پیدا کرد. امروز قیمت خرید هر دلار ۲۳ هزار و ۱۲۹ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۸ هزار و ۳۴۴ تومان بود. همچنین در سامانه نیما در معاملات دیروز، حواله یورو به قیمت ۲۴ هزار و ۸۴۶ تومان فروخته و حواله دلار به قیمت ۲۰ هزار و ۳۹۰ تومان معامله شد. دلار از تاریخ هشتم خردادماه وارد کانال ۲۳ هزار تومانی شد و تاکنون در این محدوده نوسان داشته است.

بیشتر بخوانید: «خیانت دولت به سرمایه مردم در بورس | علت هجوم سرمایه ها به بازار ارزهای دیجیتال چیست؟»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.