ریچ کواک به رقابت با دوج کوین می‌رود

0

رسانه مدیاتی – گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد که ارز ریچ‌کواک شباهت زیادی به دوج‌کوین دارد و با استقبال زیادی روبه‌رو شده است. گفته می‌شود ریچ کواک به رقابت با دوج کوین آمده است.

ریچ کواک به رقابت با دوج کوین می‌رود

طبق گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است دوج کوین به تازگی یک رقیب پیدا کرده است. ارز ریچ‌کواک (richquack) شباهت زیادی به دوج‌کوین دارد و این روزها طرفداران زیادی دارد. به نظر می‌رسد که قصد دارد جای دوج کوین را بگیرد.

طبق اطلاعات اخیر این ارز اولین توکن با ویژگی سیاه‌چاله است که به صورت تصاعدی مقدار عرضه در گردش را کاهش می‌دهد. همچنین این ارز نقدینگی را به صورت خودکار در زمان نیاز افزایش می‌دهد. یک سیستم غیرمتمرکز گسترده دارد که برتری زیادی نسبت به سایر رقیبان ایجاد می‌کند.

قرار است ۱۰۰ درصد نقدینگی این ارز در بازار عرضه شود و این یعنی این ارز پیش‌فروش یا تخصیص بخشی از نقدینگی به اعضای تیم را در دستور کار قرار نداده است. این ویژگی یعنی کسی از اعضای تیم پشتیبانی بر قیمت تاثیرگذار نیست.

ریچ کواک به وسیله چند حسابرس برتر مورد بررسی قرار گرفته است  و نمره عالی نیز به دست آورده است و از سایر حسابرسان معتبر هم دعوت به بازرسی کرده است. این ارز قصد دارد در مرحله اول سیستم عاملی مستقل طراحی کند.

همه دارندگان ریچ‌کواک در یک قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند و هرچه ارز بیشتری داشته باشید درصد برنده شدن هم بالاتر خواهد رفت. گفته می‌شود که این ارز برای رشد پتانسیل زیادی دارد.

علاوه بر این، بانک مرکزی هند نیز در یک رویکرد کاملا متضاد با موضع گیری قبلی از انجام تراکنشات بر بستر ارز‌های دیجیتالی حمایت کرده است. همچنین در اروپا نیز مقامات اتحادیه اعلام کرده اند برنامه راه اندازی یک کیف پول ارز‌های دیجیتالی مشترک برای تامین راهی امن و نوین در دسترسی شهروندان به خدمات الکترونیک در حال انجام است.

با این وجود بخشی از فعالان بازار معتقدند که با افزایش اخبار مثبت رفته رفته اعتماد سرمایه گذاران بازخواهد گشت و در نتیجه بیت کوین ریزش‌های گذشته را بار دیگر جبران خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: «ریپل چیست و چرا با بقیه ارزهای دیجیتال متفاوت است؟»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.