افزایش شگفت‌انگیز قیمت خودرو در بازار

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – طبق آمارهای اخیر قیمت خودرو در بازار نسبت به ۲۰ روز قبل افزایش ۲ تا ۹ میلیون تومانی داشته است. آمارها درباره کاهش تولید خودرو در اردیبهشت ماه و تحولات نرخ ارز را می توان مهمترین عامل افزایش قیمت خودرو در این بازه زمانی اعلام کرد.

افزایش شگفت‌انگیز قیمت خودرو در بازار

بررسی‌های اخیر بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت خودرو امروز در مقایسه با هفته قبل ثبات نسبی داشته است اما قیمت‌ها در مقایسه با ۲۰ روز پیش رشد ۲ تا ۹ میلیون تومانی را تجربه کرده است.

در این راستا قیمت هر دستگاه پراید ۱۱۱ از ۲۰ روز پیش تاکنون با افزایش ۲ میلیون تومانی به ۱۳۳ میلیون تومان و پراید ۱۳۱ با رشد ۴ میلیون تومانی به ۱۱۹ میلیون تومان رسیده است. همچنین هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ با افزایش قیمت ۷ میلیون تومانی به قیمت ۲۱۰ میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود.

در ادامه قیمت تیبا ۲ با رینگ فولادی نیز ۸ میلیون تومان افزایش یافته و به ۱۳۷ میلیون تومان رسیده و تیبا صندوق دار نیز با رشد ۲ میلیون تومانی به قیمت ۱۲۷ میلیون تومان معامله می شود.

همچنین هر دستگاه پژو ۴۰۵ با رشد قیمت ۹ میلیون تومانی همراه شده و به قیمت ۱۹۸ میلیون تومان به مشتریان عرضه می شود. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز با افزایش ۳ میلیون تومانی به ۲۵۸ میلیون تومان رسیده است.

در مورد قیمت هر دستگاه سمند LX مدل ۱۴۰۰ نیز باید به قیمت ۱۹۳ میلیون تومانی این خودرو در بازار اشاره کنیم. پژو پارس ۲۳۲ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ صندوق دار مدل V۸ با رشد قیمت ۲ میلیون تومانی معادل ۲۶۱ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

هر دستگاه پژو ۲۰۷ دنده اتوماتیک با افزایش قیمت ۹ میلیون تومانی نسبت به ۲۰ روز پیش، به قیمت ۳۹۷ میلیون تومان، دنا معمولی با رشد قیمت ۸ میلیون تومانی به قیمت ۲۷۵ میلیون تومان در بازار عرضه می شوند.

در این میان اما قیمت هایما اس۷ توربو نیز در بازار ۶۶۰ میلیون تومان است که تغییری نسبت به روزهای اخیر نداشته است.

در مورد قیمت هر دستگاه سایپا ۱۳۲ مدل ۹۸ نیز باید به رشد قیمت ۲ میلیون تومانی این خودرو اشاره کنیم که در حال حاضر به قیمت ۱۲۰ میلیون تومان به مشتریان عرضه می شود. قیمت ساینا نیز با افزایش ۲ میلیون تومانی به ۱۴۵ میلیون تومان رسیده است.

در پایان قیمت کوییک دنده ای مدل ۱۴۰۰ در بازار به ۱۵۱ میلیون تومان و کیا سراتو ۲۰۰۰ آپشنال به ۷۸۵ میلیون تومان رسیده است. در بازار قیمت تندر ۹۰ مدل E۲ نیز معادل ۳۳۳ میلیون تومان، تندر پلاس اتوماتیک ۴۵۰ میلیون تومان و رانا ال ایکس ۲۰۲ میلیون تومان است.

بیشتر بخوانید: «خیانت دولت به سرمایه مردم در بورس | علت هجوم سرمایه ها به بازار ارزهای دیجیتال چیست؟»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.