زمان انتشار ویندوز 11

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – طبق گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است ویندوز 11 قرار است که تغییرات زیادی را به دنیای سیستم‌های عامل دسکتاپی جهان اضافه کند اما پیش‌بینی‌های مختلفی درباره زمان عرضه این سیستم عامل مطرح شده است که به نظر می‌رسد بیشتر آن‌ها اغراق شده بوده‌اند.

زمان انتشار ویندوز 11

گزارش‌های جسته و گریخته جدیدی منتشر شده است که همه آن‌ها به یک نکته اشاره دارند و آن‌ هم این است که ویندوز 11 زودتر از چیزی که انتظارش را داشتیم به بازار عرضه خواهد شد.

اخبار منتشر شده نشان دهنده این موضوع هستند که با شروع تعطیلات سال 2021 میلادی، ویندوز 11 برای دستگاه‌های دارای قابلیت به‌روزرسانی به این سیستم عامل قابل دسترسی خواهد بود.

در این راستا کمتر از دو ماه تا زمان عرضه شدن رسمی ویندوز 11 باقی مانده است که این زمان به مراتب زودتر از انتظارات قبلی مطرح شده توسط رسانه‌ها است.

به‌روزرسانی رایگان به ویندوز 11 برای دستگاه‌هایی ممکن خواهد بود که از سیستم‌ عامل ویندوز 10 استفاده می‌کنند و حتی ممکن است به‌روزرسانی یاد شده در ماه‌های 11 و 12 میلادی یعنی اواسط پاییز امسال نیز برای کاربران در دسترس باشند.

طبق گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است ویندوز 11 قرار است که تغییرات زیادی را به دنیای سیستم‌های عامل دسکتاپی جهان اضافه کند اما پیش‌بینی‌های مختلفی درباره زمان عرضه این سیستم عامل مطرح شده است که به نظر می‌رسد بیشتر آن‌ها اغراق شده بوده‌اند. این قابلیت موجب می‌شود که موج جدیدی از مهاجرت به ویندوز 10 شکل بگیرد تا کاربران به واسطه این قابلیت بتوانند از به‌روزرسانی رایگان به ویندوز 11 بهره‌مند شوند.

همچنین در تصاویری که مایکروسافت در رخداد معرفی ویندوز 11 از آن استفاده کرد، به تاریخ اکتبر نیز اشاره شده بود که بر این اساس ممکن است حتی تا سه ماه دیگر نخستین دستگاه‌های میزبان ویندوز 11 در اختیار کاربران قرار بگیرند.

بیشتر بخوانید: «تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از ویدیوهای کوتاه در فیس بوک درآمد کسب کنند»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.