قابلیت جدید اینستاگرام برای تب اکسپلور

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد اپلیکیشن اینستاگرام که برای اشتراک‌گذاری عکس به کار می‌رود به کاربران خود کنترل بیشتری برای تعیین این موضوع که تا چه اندازه مایل هستند محتوای حساس را در تب اکسپلور مشاهده کنند، فراهم می کند.

قابلیت جدید اینستاگرام برای تب اکسپلور

طبق گزارش‌ها تب اکسپلور تصاویر، مکان ها و جست و جوهای محبوب را بر اساس علایق کاربران نمایش می دهد و به آن ها این امکان را می دهد به جست و جو در بخش هایی مانند غذا، هنر و سفر و موارد دیگر بپردازند.

گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد اپلیکیشن اینستاگرام که برای اشتراک‌گذاری عکس به کار می‌رود به کاربران خود کنترل بیشتری برای تعیین این موضوع که تا چه اندازه مایل هستند محتوای حساس را در تب اکسپلور مشاهده کنند، فراهم می کند. قابلیت جدید که کنترل محتوای حساس نام دارد به کاربران اجازه می دهد تصمیم بگیرند که می خواهند محتوای حساسی که لزوما مقررات اینستاگرام را نقض نمی کنند مانند محتوای خشن را بیشتر یا کمتر مشاهده کنند.

اینستاگرام نبز با انتشار پستی اعلام کرد ما تصدیق می کنیم که همه سلایق متفاوتی برای آنچه می خواهند در اکسپلور مشاهده کنند، دارند و این کنترل به آنها درباره محتوایی که مشاهده می کنند، قدرت انتخاب بیشتری می دهد.

اینستاگرام مانند دیگر پلتفرم های شبکه اجتماعی مدت ها با این مسئله در کشمکش بوده که چگونه بر محتوای مشکل ساز یا زیان آور در پلتفرم خود نظارت کند. این اپلیکیشن تغییرات دیگری را برای کاربرانش انچام داده که شامل افزودن ابزارهای جدید به منظور غیرفعال کردن کامنت گذاری یا محدود کردن فرد خاصی برای تعامل بیشتر با آنها بوده است.

طبق گزارش رویترز، پلتفرمهای شبکه اجتماعی با داغ شدن رقابت، میلیاردها دلار سرمایه گذاری می کنند تا تولیدکنندگان محتوا را به پلتفرمهای خود بیاورند و همراه با آن تلاش می کنند امکان انتشار محتوای سالم را در پلتفرم هایشان فراهم کنند.

بیشتر بخوانید: «تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از ویدیوهای کوتاه در فیس بوک درآمد کسب کنند»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.