ارزهای دیجیتالی همچنان در حال سقوط

0 3
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد ارزش بازار ارزهای دیجیتالی دوباره کمتر از قبل شد.

ارزهای دیجیتالی همچنان در حال سقوط

طبق گزارش‌هایی که سی‌ان‌بی‌سی منتشر کرده است ارزیابی داده های درون شبکه ای نشان می دهد تعداد زیادی از سرمایه گذاران خرد بازار با ضرر در حال فروش دارایی های خود هستند؛ زیرا که نگران اند همه دارایی خود را از دست بدهند. از سوی دیگر سرمایه گذاران بزرگ و شرکت ها اگرچه همچنان اقدام به فروش دارایی های در اختیار خود نکرده اند اما تمایل آن ها به خرید جدید کاهش قابل توجهی داشته است و آن ها نیز در حال تماشای روند بازار هستند.

در این راستا شرکت پی پال یکی از بزرگ ترین ارائه دهندگان خدمات پرداخت جهان اعلام کرد از این پس شهروندان آمریکایی نخواهند توانست بیشتر از ۱۰۰ هزار دلار در هفته به کمک این پلتفرم خرید رمزارز داشته باشند. با این وجود محدودیتی برای خرید سالانه وجود ندارد و هدف اتخاذ این تصمیم، فراهم شدن حق انتخاب و انعطاف پذیری بیشتر برای خرید ارزهای دیجیتالی عنوان شده است. قرار است پی پال یک دفترچه راهنما در خصوص مقررات خرید رمزارزها را منتشر کند.

به دنبال ناتوانی بیت کوین در ثبت یک صعود پرقدرت، برخی از فعالان مالی انتظار آغاز دور جدید ریزش بیت کوین را دارند. جفری گوندلاخ میلیاردر آمریکایی و فعال بازارهای مالی با اشاره به نصف شدن قیمت بیتکوین از قله قیمتی خود پیش بینی کرده است قیمت بیت کوین به محدوده ۲۳ هزار دلاری عقب بنشیند. او عقیده دارد که علاوه بر بیت کوین، ارزش طلا نیز در طول ماه های پایانی سال سقوط خواهد کرد.

در حال حاضر مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی۱۲۱۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۵۱ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۹ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۷ درصد در اختیار اتریوم است. بیت‌ کوین ۱۲ سال قبل به وسیله گروه ناشناسی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن انجام شد.

بیشتر بخوانید: «ریپل چیست و چرا با بقیه ارزهای دیجیتال متفاوت است؟»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.