ادغام فناوری SmartThings با محصولات سامسونگ

ارتقای زندگی متصل

0
زمان مطالعه: 3 دقیقه

رسانه مدیاتی – سامسونگ الکترونیکس به تازگی جزئیات بیشتری در مورد ادغام نرم‌افزار SmartThings Hub با منتخبی از تلویزیون‌های هوشمند، مانیتورهای هوشمند و یخچال‌های Family Hub خود در سال 2022 را اعلام کرد. SmartThings فناوری برتر سامسونگ است که با متصل کردن دستگاه‌ها، اینترنت اشیا را توسعه می‌دهد.

ادغام فناوری SmartThings با محصولات سامسونگ

سامسونگ در جریان نمایشگاه CES 2022 اطلاعات جدیدی را در این مورد اعلام کرد که طی این ادغام، نرم‌افزار SmartThings Hub امکان اتصال و کنترل یکپارچه را فراهم می‌کند و محصولات سامسونگ را به عنوان مرکز فرماندهی خانه مدرن قرار می‌دهد. با ارائه نقاط ورود جدید به زندگی متصل برای ده‌ها میلیون خانه، مصرف‌کنندگان می‌توانند به راحتی خانه خود را به یک خانه هوشمند تبدیل کنند.

مصرف‌کنندگان بیش از هر زمان دیگری مایل به پذیرش تجربه متصل در خانه‌های خود هستند که این اتفاق پیامدها‌یی همچون رشد انفجاری و پذیرش صنایع انبوه را به همراه دارد. براساس نظرسنجی «اتصال و ترندهای موبایل 2021» که توسط موسسه دیلویت (Deloitte) منتشر شده است، خانواده‌های ایالات متحده به طور متوسط 25 دستگاه متصل دارند و مصرف‌کنندگان به‌طور فزاینده‌ای سهولت استفاده، قابلیت ارتباط و سازگاری با دیگر دستگاه‌ها و صرفه‌جویی در هزینه را در زمان خرید یک محصول در اولویت قرار می‌دهند.

مارک بنسون، رئیس بخش محصولات و مهندسی SmartThings سامسونگ می‌گوید: «در سال‌های گذشته، مصرف کنندگان برای اتصال هر یک از دستگاه‌های خود به هاب‌های اختصاصی متکی بودند. با ادغام فناوری SmartThings Hub با محصولات منتخب سامسونگ، ما مانع ورود را از بین می‌بریم و کل فرآیند را ساده‌تر می‌کنیم تا مصرف‌کنندگان بتوانند خانه متصل رویایی خود را ایجاد کنند».

با میلیاردها دستگاهی که در حال حاضر با اکوسیستم مشارکتی SmartThings سازگار هستند و همراهی قابلیت Matter به عنوان استاندارد پیشگامانه ارتباط و سازگاری خانه‌های هوشمند، SmartThings در مرکز ایجاد تجربه خانه متصل یکپارچه قرار می‌گیرد.

ادغام SmartThings Hub به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از پروتکل‌های ارتباطی مختلف خانه هوشمند، بیشترین بهره را از دستگاه‌های سامسونگ خود ببرند. علاوه بر Matter، نرم افزار داخلی از اتصال Wi-Fi یا Ethernet هم پشتیبانی می‌کند که ارتباط بین طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های هوشمند را امکان‌پذیر می‌سازد. اتصال به دستگاه‌های دارای استاندارد Zigbee نیز از طریق یک USB اختیاری امکان‌پذیر خواهد بود.

جیونگ جونگ، معاون سامسونگ الکترونیکس و رئیس SmartThings می‌گوید: «ماموریت SmartThings همیشه ایجاد تجربیاتی بوده که بتواند زندگی مردم را بهتر کند. برای تحقق این ماموریت، ما تمرکزمان را روی بهبود فناوری SmartThings گذاشته‌ایم و این گام بعدی در چشم انداز سامسونگ برای اتصال همه خانه‌ها است. با گستردگی مجموعه سامسونگ و پلتفرم باز، همه‌کاره و انعطاف‌پذیر ارائه شده توسط SmartThings، ما در موقعیت منحصربه‌فردی هستیم که می‌توانیم در برابر تقاضا‌های فزاینده برای ارائه دستگاه‌های خانه‌ی متصل، که از زمان شروع همه‌گیری اوج گرفته، پاسخگو باشیم».

قابلیت‌های SmartThings Hub در محصولات منتخب سامسونگ در سراسر سال 2022 در دسترس خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در مورد SmartThings، می‌توانید به وبسایت http://www.smartthings.com مراجعه کنید.

درباره SmartThings

SmartThings فناوری برتری است که زندگی متصل را امکان‌پذیر و آینده اینترنت اشیا را هدایت می‌کند. پلتفرم باز آن در حال حاضر از هزاران دستگاه در صدها برند پشتیبانی می‌کند و امکانات بی‌پایانی را به نوآوران و توسعه‌دهندگانی که به دنبال اتصال یکپارچه در اکوسیستم وسیع اینترنت اشیا هستند، ارائه می‌دهد. این شرکت متعهد است که عملکرد و قابلیت‌های هوشمند را در هر جایی که مصرف‌کنندگان می‌خواهند باشند، ارائه و در عین حال تجربه کاربری را بهبود دهد. در حال حاضر میلیون‌ها نفر در بیش از 200 کشور روزانه به فناوری SmartThings دسترسی دارند تا از طریق برنامه SmartThings و طیف وسیعی از محصولات سامسونگ مانند تلفن‌ها، تلویزیون‌ها و لوازم دیجیتال، جنبه‌های خانه‌های هوشمند خود را خودکار و کنترل کنند. SmartThings انعطاف‌پذیرترین پروتکل‌ها، از جمله استاندارد جدید اینترنت اشیا، Matter را ارائه می‌دهد. SmartThings که در سال 2012 راه اندازی شده، در Mountain View، کالیفرنیا قرار دارد و یکی از اعضای هیئت موسس اتحادیه استاندارد اتصال (Connectivity Standards Alliance) است؛ سازمانی متشکل از صدها شرکت که استانداردهای باز و جهانی اینترنت اشیا را ایجاد، نگهداری و ارائه می‌کنند.

درباره شرکت سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ الکترونیکس الهام‌بخش دنیا است و آینده را با ایده‌های نو و فناوری‌های خلاقانه و کاربردی اش شکل می‌دهد. حاصل خلاقیت و نوآوری بی‌وقفه سامسونگ، دگرگونی و ارائه تعریفی نوین در دنیای تلویزیون ها، گوشی های هوشمند، دستگاه‌های پوشیدنی، تبلت ها، دوربین‌ ها، لوازم دیجیتال، تجهیزات پزشکی، سیستم‌های شبکه و قطعات نیمه‌رسانا و نمایشگرهای حرفه‌ای است. برای اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین اخبار، می‌توانید به وب‌سایت http://news.samsung.com  مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.