توسعه قابلیت‌های دسترسی تلویزیون‌های سری 2022 سامسونگ

0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسانه مدیاتی – شرکت سامسونگ انواع فناوری‌های پیشرفته‌ را در حوزه دسترسی توسعه داده است تا تک تک اعضای جامعه بتوانند با استفاده از تلویزیون خود به جهان وصل شوند.

این شرکت به تازگی در مراسمی که «جعبه‌گشایی و اکتشاف» (Unbox & Discover) نام داشت از تلویزیون‌های سری 2022 خود رونمایی کرد. سری 2022 تلویزیون‌های سامسونگ با الهام از شعار «صفحه نمایش در همه جا و برای همه» طراحی شده و با تمرکز بر نقش تلویزیون‌ها به عنوان دستگاهی مرکزی و اصلی در زندگی روزمره کاربران توسعه یافته است. در راستای این چشم انداز، سامسونگ دستگاه‌هایی را ایجاد کرده که به صورت یکپارچه به هم متصل می‌شوند تا شخصی‌سازی عمیقی را فراهم کنند و اطمینان حاصل کنند که صفحه نمایشی مناسب برای هر موقعیت و سبک زندگی وجود دارد.

به همین منظور، بخش نمایشگرهای سامسونگ طیف گسترده‌ای از قابلیت‌ها و نوآوری‌های خود را به کار گرفته تا محصولات جدید این شرکت به خوبی در دسترس و استفاده تمامی اعضای جامعه از جمله افراد دارای معلولیت باشد. برای آشنایی بیشتر با این نوآوری‌ها و قابلیت‌های جدید می‌توانید مهم‌ترین موارد آن را در قالب یک اینفوگراف مشاهده کنید.

توسعه قابلیت‌های دسترسی تلویزیون‌های سری 2022 سامسونگ

درباره شرکت سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ الکترونیکس الهام‌بخش دنیا است و آینده را با ایده‌های نو و فناوری‌های خلاقانه و کاربردی اش شکل می‌دهد. حاصل خلاقیت و نوآوری بی‌وقفه سامسونگ، دگرگونی و ارائه تعریفی نوین در دنیای تلویزیون ها، گوشی های هوشمند، دستگاه‌های پوشیدنی، تبلت ها، دوربین‌ ها، لوازم دیجیتال، تجهیزات پزشکی، سیستم‌های شبکه و قطعات نیمه‌رسانا و نمایشگرهای حرفه‌ای است. برای اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین اخبار، می‌توانید به وب‌سایت http://news.samsung.com  مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.