امکان استفاده از ChatGPT در تپسی

0 82
زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدتی است که بازار ChatGPT داغ است. چت‌باتی که جهان فناوری را زیر و رو کرده است و بسیاری از اپلیکیشن‌ها، این چت‌بات هوش مصنوعی را اضافه کرده و از آن استفاده می‌کنند.

البته در ایران استفاده از این ابزار ساده نیست و محدودیت‌هایی دارد، اما با اضافه شدن ChatGPT به نسخه وب‌اپلیکیشن شرکت تپ‌سی ChatGP امکان استفاده و گفت‌وگو با آن برای کاربران ایرانی هم فراهم شده است.

هوش مصنوعی GPT-4 با توانایی تولید ویدیو هفته آینده توسط مایکروسافت معرفی می‌شود

 شرکت OpenAI، که سازنده ChatGPT است، از شماره‌های ایرانی را برای ساختن اکانت پشتیبانی نمی‌کند. همچنین بدون استفاده از VPN امکان استفاده از این چت‌بات برای IP ایران فراهم نیست، کاربران ایرانی معمولا با کمک شماره‌های مجازی یا به کمک VPN و به سختی می‌توانستند با این ابزار هوش مصنوعی ارتباط برقرار کنند. اما اضافه شدن امکان گفت‌وگو به تپسی فرایند برقراری ارتباط با ChatGPT را تسهیل کرده است.

چت چی پی تی در تپسی

کاربران برای استفاده از این امکان و برقراری ارتباط با این چت‌بات باید در نسخه وب‌اپلیکیشن تپ‌سی روی دکمه «از هوش مصنوعی بپرس» بزنند. با انتخاب این گزینه کاربران می‌توانند به‌صورت رایگان با ChatGPT گفت‌وگو کنند و سؤالات خود را از این ابزار هوش مصنوعی بپرسند و پاسخ‌های مورد نظرشان را دریافت کنند.

با توجه به اهمیتی که این ابزار هوش مصنوعی در جهان تکنولوژی پیدا کرده و بسیاری آن را متحول‌کننده آینده این جهان می‌دانند دست‌یابی به امکانی برای استفاده از آن برای ما ایرانی‌ها هم ارزشمند خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

ربات چت جی پی تی چیست؟| نحوه استفاده ازChatGPT

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.