آموزش گل زدن در pes 2021 | از قیچی برگردون تا ضربه عقرب

0

رسانه مدیاتی – ورژن کامل بازیpes 2021 به زودی عرضه می‌شود. بسیاری از کاربران می‌خواهند ترفندهای pes 2021 برای برد حریف خود را بدانند. در ادامه روش کامل شوت زدن و گل زدن در این بازی را آموزش می‌دهیم. گل زدن در pes 2021 بسیار سخت است پس با ما در ادامه همراه باشید.

 

بیشتر بخوانید | حل مشکلات بازی pes 2021 | از هنگ تا اجرا نشدن بازی

 

آموزش گل زدن در pes 2021 | از قیچی برگردون تا ضربه عقرب

آموزش گل زدن در pes 2021 | از قیچی برگردون تا ضربه عقرب

برخی از ضربات لازم برای انجام حرکات نمایشی گل زدن در pes 2021 عبارت‌اند از:

۱-ضربه عقرب – Scorpion Kick

این ضربه باعث همان گلی می‌شود که الیویه ژیرو در لباس آرسنال به کریستال پالاس زد. برای این کار به Heel Trick و Acrobatic Finishing نیاز دارید. زمانی که گلزن شما در جهت دروازه حریف می‌دود توپ باید به صورت هوایی و صحیح به او ارسال شود. زمانی که توپ در حال سقوط به سمت زمین است باید جهت استیک چپ را به سمت دروازه بگیرید و دکمه شوت را بزنید. در این شرایط طبق موقعیت خود انیمیشن‌های مختلفی از ضربه عقرب را می‌توانید مشاهده کنید.

۲-ساید کیک – Side Kick

برای اجرای این ضربه باید گلزن را به سمت دروازه حرکت دهید. توپ باید به صورت هوایی و به صورتی که در محدوده بین جلو و کنار بازکن فرود آید ارسال شود. برای این کار باید استیک چپ را در جهت دروازه بگیرید و شوت بزنید. در این شرایط بازیکن به سمت هوای می‌پرد و بغل پا توپ را گل می‌کند.

۳- ضربه برگردون – Bicycle Kick

برای این کار به Acrobatic Finishing نیاز دارید. البته ضروری نیست اما باعث بیشتر شدن دقت ضربه می‌شود. در حالی که پشت گلزن به سوی دروازه است باید ایستاده باشد. توپ باید به صورت هوایی و در ارتفاعی به اندازه قد بازیکن به سوی او ارسال شود. برای این کار باید باید استیک چپ را در جهت دروازه بگیرید و شوت بزنید. به کمک این حرکت می‌توانید دوباره با گرت بیل یک سوپرگل مقابل لیورپول را به ثمر برسانید. البته این بار در لباس تاتنهام!

۴- Powered by Inline Related Posts

یکی دیگر از روش‌های گل زدن این است که اگر توپ را به صورت زمینی دریافت شد استیک راست (R3/RS) را فشار دهید، توپ را به سمت هوا بیندازید یا در اصطلاح Flick کنید و سپس شوت بزنید.

۵- ضربه قیچی – Scissor Kick

برای انجام این ضربه به Acrobatic Finishing نیاز دارید که ضروری نیست اما باعث افزایش دقت در ضربه می‌شود. برای انجام این ضربه، بازیکن باید در زاویه ۹۰ درجه نسبت به دروازه ایستاده باشد و توپ را دریافت کند. اگر توپ به سوی شما سانتر شد باید استیک چپ را به سمت دروازه بگیرید و شوت کنید. اگر توپ زمینی باشد می‌توانید مانند مورد قبل توپ را با فشار دادن استیک راست به هوا ارسال کنید سپس ضربه خود را بزنید.

۶- رابونا – Rabona

برای انجام این حرکت زمانی که با بازیکن در نزدیکی دروازه حریف قرار دارید در جهت پای ضعیف او حرکت کنید. یعنی اگر بازیکن رات پا است در جهت چپ حرکت کنید. برای این کار LT/L2 را نگه دارید و با نگه داشتن استیک چپ به سوی دروازه، یا شوت بزنید یا سانتر کنید. زمانی که سانتر می‌کنید توپ به آرامی از بالای سر دروازه‌بان عبور می‌کند. شما نیز با یک شوت می‌توانید ضربه زمینی بزنید. یکی از تحقیر‌آمیزترین گل‌هایی که می‌توانید به تیم حریف بزنید رابونا است.

  آموزش پنالتی زدن در فیفا 21

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.